free web hit counter

لعیا زنگنه: با کیمیایی قرارداد دارم

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 124
لعیا زنگنه: با کیمیایی قرارداد دارم

لعیا زنگنه: با کیمیایی قرارداد دارم

لعیا زنگنه بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران  می باشد. وی بازی در نمایش‌های حرفه‌ای را از سال ۱۳۷۱ و بازی در سینما را از سال ۱۳۷۵ با “راز مینا” کاری از عباس رافعی آغاز نمود. لعیا زنگنه که دارای مدرک کارشناسی تئاتر از دانشگاه هنر تهران می‌باشد، یک دوره کلاس آموزش نقاشی را نیز گذرانده‌است استعداد هنری وی توسط امین تارخ در سال ۱۳۷۱ کشف شد و با هدایت هنری و مشاوره محمدعلی کشاورز و ثریا قاسمی وارد عرصه تلویزیون و سینما گردید.

 لعیا زنگنه ,  مسعود کیمیایی ,  پرویز پرستویی ,  فرهاد اصلانی

دوران دانشجویی در چند نمایش از جمله پارانویا، یادگار، خال خالی (عروسکی) و نیز در فیلم کوتاه دانشجویی در “کنج تنهایی” بازی نمود. بازی در نمایش “یادگار سال‌های شن “علی رفیعی، ۱۳۷۱ نخستین کار حرفه‌ای او در تئاتر بود. لعیا زنگنه بازیگر تلویزیون و سینما که بیش از این هم با مسعود کیمیایی سابقه همکاری را داشته است درخصوص وضعیت حضور خود در فیلم سنمایی «قاتل اهلی»، بیان کرد: با مسعود کیمیایی در رابطه با نقش‌آفرینی در این اثر قرارداد منعقد نمودم و به شایعاتی که این روزها در رابطه با حذف یک سری از بازیگران در این اثر مطرح می‌شود، کاملا بی‌توجه می باشم و منتظر آغاز فیلمبرداری این اثر هستم چرا که همکاری با کیمیای برای هر بازیگری افتخار محسوب می‌شود.

 لعیا زنگنه ,  مسعود کیمیایی ,  پرویز پرستویی ,  فرهاد اصلانی

حضور پرستویی در نقش اصلی «قاتل اهلی» حکایت از حذف فرهاد اصلانی دارد که در پیش‌تولید قبلی بنا بود نقش اصلی فیلم یعنی نقش یک یقه سفید متنفذ را بازی نماید.اصلانی برای بازی در این اثر قرارداد سفیدامضاء بسته بود اما در نهایت از پروژه کنار گذاشته شد.
بقيه عوامل و بازيگران «قاتل اهلى» در حال انتخاب می باشند كه با قطعى‌شدن اين فهرست طى روزهاى آينده نام آنها رسانه‌اى خواهد شد.

 لعیا زنگنه ,  مسعود کیمیایی ,  پرویز پرستویی ,  فرهاد اصلانی

طبق برنامه‌ريزى انجام‌شده فيلمبردارى «قاتل اهلى» به تهيه‌كنندگى منصور لشكرى‌قوچانى تا چند هفته ديگر در تهران آغاز ميگردد.
“قاتل اهلی” درباره یقه سفید یا رانتخوار کلانی می باشد که دچار مشکلات عدیده با اعضای خانواده و بخصوص فرزندانش است.

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “لعیا زنگنه: با کیمیایی قرارداد دارم”