free web hit counter

لاله صبوری و همسرش در کنار کاوه آفاق

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 897
لاله صبوری و همسرش در کنار کاوه آفاق

لاله صبوری بازیگر سریال های تلویزیونی که کمتر با همسرش در دید رسانه ظاهر می شود اینبار به صورت خانوادگی در کنسرت خواننده معروف شرکت کرد و عکس انداخت.

لاله صبوری و همسر جان در کنار کاوه آفاق پس از تماشای اولین کنسرت مجاز کاوه. کنسرتی که شایعات عجیب و غریبی پیرامونش وجود داشت. شایعاتی که آدم با چشمش هم ببیند، باور نمی کند !!!

لاله صبوری و همسرش در کنار کاوه آفاق

عکس های بازیگران زن در کنسرت خواننده معروف

لاله صبوری در اینستاگرامش نوشت :

با همسر و کاوه افاق امشب

صبوری معمولاً نقش‌هایی را بازی می‌کند که شیطنت خاص و شیرینی در آن تداعی می‌شود. از کارهای صبوری می‌توان به جنگ ۷۷، کمربندها را ببندیم، دوقلوها و… اشاره کرد.

مدتی است به نویسندگی روی آورده و براساس یکی از نوشته‌هایش، در نظر دارد کارگردانی فیلمی را نیز آغاز کند. به نوشته روزنامه همشهری، لاله صبوری گفته‌است از نیمه دوم سال آینده، قطعاً ساخت یک مجموعه تلویزیونی را با استفاده از طرح‌ها و نوشته‌های خودش آغاز می‌کند.

صبوری در سریال ۲۶ قسمتی من نه منم که از شبکه ۲ سیما پخش شد در کنار حسن پورشیرازی و نیما فلاح بازی کرده است. او در سریال‌های رستوران خانوادگی، این زمینی‌ها، بزرگ‌مردان کوچک به کارگردانی مسعود رسام و جاده در دست تعمیر است نیز ایفای نقش کرده است.

او همچنین سابقهٔ مجریگری در شبکهٔ جام جم داشته است. یکی از سریال‌های دیگری که لاله صبوری کار کرده سریال این زمینی‌ها می‌باشد که از تلویزیون پخش شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “لاله صبوری و همسرش در کنار کاوه آفاق”