free web hit counter

لئوناردو دی کاپریو در نقش رئیس جمهور

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 312
لئوناردو دی کاپریو در نقش رئیس جمهور

لئوناردو دی کاپریو در حال مذاکره با تهیه کنندگان «چهل و شش» است ، تا نقش اصلی آن را به عهده بگیرد که به احتمال فراوان این بار باید دی کاپریو را در نقش یک رئیس جمهور ناراضی ببینیم .

این فیلم با حال و هوای افشاگرانه خود ، یک داستان عجیب و غریب دلهره آور سیاسی را تعریف می کند.شخصیت محوری داستان فیلم ، رئیس جمهوری است که تازه کار خود را شروع کرده و بزودی متوجه یک واقعیت باورنکردنی می شود.

کشف این رئیس جمهور حکایت از آن می کند که دولت آمریکا چندین دهه است که توسط اعضای یک سازمان مخفی اداره می شود.با کشف این واقعیت پنهان، تلاش رئیس جمهور برای تغییر اوضاع آغاز می شود. اما در این راه، او با مشکلات زیادی روبرو می شود.

به نوشته ورایتی، نقش این رئیس جمهور معترض و عصبانی را در جلوی دوربین، لئوناردو دی کاپریو بازی خواهد کرد.آلیک ساخاروف که کارگردانی این درام دلهره آور سیاسی را به عهده دارد، از دی کاپریو به عنوان بهترین گزینه برای این نقش اسم می برد.

اگر این بازیگر بازی در فیلم را بپذیرد،به احتمال زیاد یکی از تهیه کنندگانش هم خواهد بود و آن را در شرکت فیلم سازی خود تولید خواهد کرد.دی کاپریو هم اکنون هیچ فیلمی را آماده نمایش عمومی ندارد. این در حالی است که رسانه های گروهی خبر از مذاکرات او با افراد مختلف برای بازی در فیلم های تازه می دهند.

آخرین فیلم دی کاپریو به نام «از گور برخاسته» سال قبل به نمایش عمومی درآمد و با تحسین منتقدان و تماشاگران روبرو شد.

لئوناردو ویلهلم دی‌کاپریو (به انگلیسی: Leonardo Wilhelm DiCaprio) بازیگر و تهیه‌کنندهٔ آمریکایی است. دی کاپریو کار خود را با حضور در تبلیغات تلویزیونی آغاز کرد. او به خاطر نقش‌ آفرینی در فیلم‌های مشهور و موفق هالیوود همچون تایتانیک ، جزیره شاتر و گرگ وال استریت شهرت بسیاری کسب کرده‌است.

لئوناردو دی کاپریو تا به حال ۶ بار نامزد دریافت جایزهٔ اسکار شده که برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ برای فیلم بازگشته موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد شد. وی در سپتامبر ۲۰۱۴ به سمت سفیر صلح سازمان ملل متحد و نماینده این سازمان در امور تغییرات جوی برگزیده شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “لئوناردو دی کاپریو در نقش رئیس جمهور”