free web hit counter

قسمت بعدی جیمز باند کارگردان زن خواهد داشت

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 439
قسمت بعدی جیمز باند کارگردان زن خواهد داشت

سری فیلم های جیمز باند که در سرتاسر جهان محبوبیت زیادی دارد و هنوز تکلیف بازیگر نقش مامور سرویس امنیتی ویژه انگلیس مشخص نشده به سراغ انتخاب کارگردان رفته است و به دنبال کارگردان زن است.

تهیه کنندگان این مجموعه فیلم قدیمی و پرفروش از این خانم فیلم ساز دعوت به همکاری کرده اند.سوزان بیر که ابتدا به تکذیب این خبر پرداخت، حالا آن را تائید و از موافقت مشروط خود برای کارگردانی فیلم صحبت می کند.

به گفته بیر ، « باعث افتخار است و بسیار خوشحال می شوم که یکی از قسمت های مجموعه فیلم جیمزباند را کارگردانی کنم. همیشه دوست داشتم کارگردان یک اکشن دلهره آور بزرگ باشم.»

اما شرط او برای این همکاری ، «یک فیلم نامه خوب و قوی با شخصیت بردازی مقبول و قابل دفاع» اعلام شده است.

به نوشته امپایر آنلاین ، باربارا بروسولی تهیه کننده اصلی مجموعه فیلم جیمزباند، اصرار دارد که بیر وظیفه کارگردانی بیست و پنجمین قسمت آن را به عهده بگیرد.

کارگردان زن سری فیلم جیمز باند

سوزان بیر چند سال قبل برای درام اجتماعی «برای فردای بهتر» موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی سال شد. اگر جیمزباند تازه به کارگردانی بیر جلوی دوربین برود، او اولین خانم فیلم سازی است که به انجام این کار می پردازد.

سام مندس انگلیسی تبار پس از کارگردانی دو قسمت آخر مجموعه فیلم جیمزباند ، اعلام کرد پشت دوربین قسمت های بعدی آن قرار نخواهد گرفت.هنوز زمانی برای شروع تولید تازه ترین قسمت جیمزباند اعلام نشده و جست و جو برای پیدا کردن بازیگر نقش باند هم چنان ادامه دارد.

دانیل کریگ که چهار فیلم آخر این مجموعه اکشن را بازی کرد، در قسمت های بعدی آن ظاهر نخواهد شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “قسمت بعدی جیمز باند کارگردان زن خواهد داشت”