free web hit counter

فیلم متحدین با بازی برد پیت اکران می‌شود

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 217
فیلم متحدین با بازی برد پیت اکران می‌شود

فیلم متحدین درامی با موضوع جنگ جهانی دوم است که برد پیت هنرپیشه ۵۲ ساله آمریکایی و ماریون کوتیار ۴۱ ساله فرانسوی در نقش ذوجی تشکیلاتی ظاهر می‌شوند.

فیلم سینمایی متحدین نوشته «استیون نایت» و کارگردانی رابرت زمه‌کیس و بازی برد پیت ۲۳ نوامبر اکران می‌شود. و از شانس های اصلی فروش بالا در آن هفته محسوب می شود.

«متحدین» درامی با موضوع جنگ جهانی دوم است که برد پیت هنرپیشه ۵۲ ساله آمریکایی و ماریون کوتیارد ۴۱ ساله فرانسوی در نقش ذوجی تشکیلاتی در آن ظاهر می‌شوند و به مسائل جنگ جهانی دوم می پردازد که البته این فیلم به کمک بازیگران معروفش امکان فروش بالا دارد.

در این فیلم برد پیت در نقش «مکس واتان» افسر اطلاعاتی و ماریون کوتیار در نقش همسرش که یک جاسوس آلمانی است حضور دارند، «واتان» نمی‌خواهد بپذیرد که همسرش جاسوس آلمان‌هاست و اگر این قضیه اثبات شود او ملزم به اجرای حکم اعدام همسرش می‌شود. جی‌رد هریس، سایمن مک‌برنی و لیزی کپ‌لن از دیگر نقش‌آفرینان فیلم متحدین هستند.

اکران فیلم متحدین از ۲۳ نوامبر در سینماهای آمریکا آغاز خواهد شد. برد پیت همچنین فیلم‌های «ماشین جنگ» با بازی تیلدا سوینتن و «جنگ جهانی دوم زامبی‌ها» را در راه اکران دارد. ماریون کوتیارد نیز «کیش آدمکش» با بازی مایکل فاسبندر و «ارواح اسماعیل» با بازی شارلوت گِینسبرگ را در برنامه خود دارد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فیلم متحدین با بازی برد پیت اکران می‌شود”