free web hit counter

فیلم دفاع مقدسی دیگری از محمدحسین لطیفی

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 168
فیلم دفاع مقدسی دیگری از محمدحسین لطیفی

کارگردان «خوابگاه دختران» به آخرین وضعیت فیلم‌ها و مجموعه تلویزیونی که قصد ساخت آن‌ها را دارد، اشاره کرد و صحبت از ساخت فیلمی با موضوعیت دفاع مقدس کرد.

محمد حسین لطیفی تهیه‌ کننده و کارگردان سینما و تلویزیون در خصوص جدیدترین فعالیت سینمایی خود گفت: فیلمنامه‌ای با موضوع دفاع مقدس که با یکی از دوستان نوشته‌ایم را آماده ساخت داریم و امیدوارم بزودی و جلوتر از دیگر کارهایی که قرار بود بسازم، کلید بخورد.

وی افزود: هنوز نام خاصی برای این اثر در نظر نگرفتیم؛ از طرفی البته تمام تلاش ما این است که در جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کند.

وی درباره آخرین وضعیت ساخت «کوچه‌های خاکستری» بیان کرد: سال آینده کلید این کار زده خواهد شد.این کارگردان از ساخت فیلم سینمایی «مادر مادر مادر» گفت: فعلا ساخت این فیلم کنسل شده و به دو سال آینده موکول شد.

لطیفی در خصوص ساخت مجموعه از عشق آباد تا عشق آباد خاطرنشان کرد: رمان این اثر که در دو جلد نگارش شده به دستم رسیده و این روزها در حال کلنجار رفتن با آن برای تبدیل شدن به فیلمنامه هستم. از طرفی رایزنی هایی با تلویزیون انجام می دهیم تا روند همکاری ما مشخص شود.

محمدحسین لطیفی متولد ۱۳۴۱ تهران است. محمدحسین لطیفی فعالیت خود با نقاشی و مجسمه‌سازی و به دنبال آن نقاشی متحرک شروع کرد و وارد عرصه فیلمسازی شد. او در بدو راه اندازی سینمای تجربی و نیمه حرفه‌ای؛ توسط محسن مسعودشاهی از اعضاء فعال آن مرکز بود، و در فعالیت‌هایش چند مورد مشاوره کارگردان را نیز به عهده داشته است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فیلم دفاع مقدسی دیگری از محمدحسین لطیفی”