free web hit counter

فیلم خوب از دید عبدالرضا اکبری

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 603
فیلم خوب از دید عبدالرضا اکبری

سطح توقع مخاطبان سینما بالا رفته و باید برای آن‌ ها فیلم خوب ساخت که از دیدگاه های عبدالرضا اکبری و بیشتر هنرمندانی است که در سینما و تلویزیون فعالیت می کنند.

عبدالرضا اکبری بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به رونق گرفتن گیشه سینمای ایران گفت: یک حرکت خوب در سینما آغاز شده و یکسری فیلم‌ها مخاطبان را جذب می‌کنند. مردم حق دارند فیلم خوب بخواهند و تماشا کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: خوشبختانه به‌ روز بودن موضوعات فیلم‌ ها ، اجتماعی بودن ژانر و نزدیک و ملموس بودن به زندگی مردم و نیز اجرای خوب بازیگران و کارگردانی حرفه‌ای موجب جذب مخاطبان به سینما شده است.

اکبری با اشاره به مضمون آثار سینمایی ایران اظهار داشت:‌ به نظر من یکسری از تولیدات سینمای ایران از نظر ساختاری محکم و خوب ساخته می‌شود. این اتفاق در دوره‌هایی از گذشته سینما نیز افتاده‌ است. اما اکنون سلیقه مردم ارتقا یافته و فیلم‌ های خوب می‌خواهند.

وی در خصوص وظیفه استعدادیابی مسئولان و اهالی سینما بیان کرد:‌ دست‌اندرکاران سینما باید افرادی که مستعد هستند و توانایی بازیگری و فعالیت در رشته‌های مختلف سینما را دارند، کشف و تربیت کنند تا آینده سینما به‌خوبی رقم بخورد و مانند این سال‌ها تنوع ژانر و قصه داشته باشیم. چون خوش‌ساخت بودن فیلم‌ها مد نظر مخاطب است و برای موفقیت سینما باید به این موضوع توجه شود و این رویه ادامه پیدا کند.

عبدالرضا اکبری (زاده ۱۳۳۲ در کرمان) از هنرپیشگان ایرانی است که در تئاتر، تلویزیون و سینما نقش آفرینی کرده‌است. او پدر پندار اکبری است.

شروع فعالیت اکبری در تئاتر در سال ۱۳۴۷ بوده‌است. وی کار خود را در نمایش‌ های تلویزیونی از سال ۱۳۶۰ شروع کرد و در سال ۱۳۶۳ با شرکت در فیلم سینمایی «زندان دوله تو» (رحیم رحیمی‌پور) به عالم سینما قدم نهاد. وی یکی بازیگران نقش روح‌ الله خمینی (در سنین پایانی وی) در فیلم فرزند صبح است که هنوز به مرحله پخش نرسیده‌ است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فیلم خوب از دید عبدالرضا اکبری”