free web hit counter

فیلم‌های پاپ‌کورن امسال معرفی شدند

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 32
فیلم‌های پاپ‌کورن امسال معرفی شدند

هر ساله پاک کورن فیلم های مورد علاقه مردم در سالی که میگذره رو لیست میکنه و اسامی اونا رو منتشر میکنه که امسال چند فیلم جالب در این لیست وجود داشتند.

ده فیلم مورد علاقه مخاطبان ( فیلم های معروف ) برای دید در تابستان معرفی شدند. در این میان کریستوفر نولان بیشترین مخاطب را از آن خود نمود.

“popcorn movies” نام فیلم هایی است که مخاطبان سینما برای فصل تابستان انتخاب می کنند. این فیلم ها صرفاً فیلم های روی پرده نیستند و بیشتر مواقع از فیلم های برتر تاریخ سینما انتخاب می شوند. طی فهرستی به معرفی و توضیح در مورد این فیلم ها پرداخته است.

The Shawshank Redemption

رستگاری در شاوشنگ” اولین فیلم و پر مخاطب ترین فیلم این لیست است. این فیلم رتبه اول وب سایت imdb را نیز در اختیار دارد.

فیلم تحسین شده “فرانک دارابونت” داستان اقتصادانی است که به جرمی واهی در زندان به سر می برد. وی پس از مدتی به انجام فعالیت های مالیاتی کارکنان زندان مشغول می شود وهمین عاملی می شود تا رئیس زندان از خروج وی جلوگیری کند.

آندرو دوفرین کاراکتر اصلی این فیلم پس از این اتفاق تصمیم به فرار از زندان را می گیرد و پس از ۱۲ سال و کندن یک تونل موفق به فرار می شود. “تیم رابین” و “مورگان فریمن” بازیگران اصلی این فیلم هستند.

فیلم‌های پاپ‌کورن امسال

The Dark Knight Rises

شوالیه تاریکی بر می خیزد” دومین فیلم پاپ کورنی مورد علاقه تماشاگران سینما است. فیلمی از کریستوفر نولان که به سه گانه شوالیه تاریکی تعلق دارد. این فیلم در رتبه ۶۲ سایت آی ام دی بی جای دارد.

سومین نسخه شوالیه تاریکی ساخته ای از کریستوفر نولان است که در آن “کریستین بیل” در نقش بتمن و “تام هاردی” در نقش “بین” به ایفای نقش می پردازند. داستان فیلم بر اساس همان شهر گاتهام و جنایات صورت گرفته در آن است. بتمن که دیگر انگیزه ای برای وجود ندارد با وحشتی که توسط تبهکاران در شهر اتفاق می افتد دوباره باز می گردد.

در این اثر علاوه بر بیل و هاردی، “گری اولدمن”، “آنا هت وی” و “جوزف گوردون لوویت” بازی می کنند.

فیلم های معروف جهان

Inception

رتبه سوم این لیست نیز از آن فیلم دیگری از کریستوفر نولان است. “تلقین” فیلم تحسین شده نولان با بازی “لئوناردو دی کاپریو” است. این فیلم در زمان اکران خود علاوه بر فروشی فوق العاده توانست نظر منتقدین را نیز جلب کند.

در این اثر نولان تام هاردی، جوزف گوردون لوویت و ماریون کوتیلارد؛ دی کاپریو را در نقش آفرینی همراهی می کنند.

“تلقین” داستان رسوخ به جهان خواب توسط یک گروه جاسوسی است تا بتوانند ماموریتی را با تلقین یک اندیشه در خواب سرکرده یک کمپانی انجام دهند. این فیلم رتبه چهاردهم آی ام دی بی را در اختیار دارد.

فیلم‌های پاپ‌کورن امسال

The Avengers

انتقام جویان” فیلم چهارم مورد پسند مخاطبان برای تماشا در تابستان امسال است. اکشن علمی تخیلی ساخت شرکت مارول یکی از محبوب ترین و جنجالی ترین فیلم های زمانه خود بود. این فیلم با جمع آوری تعداد زیادی از ابرقهرمان ها و ابر انسان ها توانست استقبال بی نظیری را از آن خود کند.

“مرد آهنی”، “هالک”، “کاپتان امریکا” و “ثور” در کنار یکدیگر مقابل “لاکی” برادر ثور برای نجات جهان ایستادند و همین عاملی بود برای اینکه اینکه فیلم انتقام جویان یکی از موفق ترین فیلم های سال ۲۰۱۲ باشند.

فیلم های معروف و پرفروش

The Dark Knight

رتبه پنجم این فهرست به نسخه دوم سه گانه شوالیه تاریکی باز هم ساخته ای از کریستوفر نولان رسیده است. “هیث لِجر” بازیگر فقید سینمای هالیوود تانست برای بازی در نقش جوکر جایزه اسکار بازیگر مکمل را دریافت کند.

در این فیلم هم شهر گاتهام با ورود فردی به نام جوکر در ترس و وحشت فرو می رود. بتمن برای نجات شهر اقدام می کند اما در پایان با وجود مرگ جوکر وی خود را پیروز نمی بیند زیرا دو تن از دوستان صمیمی اش را از دست می دهد.

در این فیلم کریستین بیل، هیث لِجر، گری اولدمن و مورگان فریمن به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم‌های پاپ‌کورن امسال

“میان ستارگان” از کریستوفر نولان”، “باشگاه مشت زنی” از دیوید فینچر”، “جنگوی رها شده” ساخته تارانتینو، “فارست گامپ به کارگردانی “رابرت زمیکس” و “انتقام جویان” عصر اولتران ساخته “جاس ویدان” در رتبه های ششم تا دهم این فهرست قرار دارند.

نکته جالب توجه این فهرست انتخاب چهار فیلم از کریستوفر نولان از سوی تماشاگران پر و پا قرص سینمای جهان است.گفتنی است نولان در حال حاضر اکران فیلم “دانکرک”، فیلمی در مورد جنگ جهانی دوم را در پیش و دارد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فیلم‌های پاپ‌کورن امسال معرفی شدند”