free web hit counter

فاطمه گودرزی بازیگر سریال پرستاران

مجموعه: اخبار, اخبار تلویزیون تعداد بازدید: 67
فاطمه گودرزی بازیگر سریال پرستاران

فاطمه گودرزی که برای اولین نقش یک پرستار را ایفای می کند درباره این نقش اطلاعاتی بیشتری را ارائه کرد که شما آناپیکی ها با مراجعه به ادامه مطلب میتوانید از جرئیات آن مطلع شوید.

«فاطمه گودرزی» بازیگر سریال پرستاران گفت: چندی پیش به دعوت علیرضا افخمی برای بازی در نقش یکی از پرستارهای این سریال دعوت شدم، اما هنوز مقابل دوربین نرفته‌ام.

وی ادامه داد: به احتمال فراوان اواخر هفته جاری بازی‌ام در این سریال شروع می‌شود. گروه تصویربرداری در این مدت سکانس‌های مربوط به شب را ضبط کردند و از آخر هفته قرار است بخش‌های روز را مقابل دوربین ببرند.

گودرزی با اشاره به همکاری خود با افخمی نیز بیان داشت: تا به حال تجربه همکاری مشترک با ایشان را نداشتم و خیلی خوشحالم که در این اثر بازی می‌کنم.

این بازیگر درباره قصه و نقش خود در این سریال گفت: قصه این سریال در بیمارستان می‌گذرد، اما ربط مستقیمی به بیمارستان و کاراکترهای آنجا ندارد و اپیزودها و قصه‌هایشان بر اساس افرادی که در قصه در حال رفت و آمد هستند تغییر می‌کند.

بازیگر سریال «دور دست‌ها» ادامه داد: چندی پیش نیز به دعوت جلیل سامان ایفاگر نقش مادر «روزبه» یکی از شخصیت‌های اصلی سریال «نفس» شدم. این شخصیت از لحاظ سنی بزرگتر از خودم بود.

فاطمه گودرزی (زاده ۱۹ تیر ۱۳۴۲) هنرپیشه سینما و تلویزیون ایرانی است. او تاکنون موفق به دریافت یک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم غزال (غزال) و دو نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول (۱۳۷۷) و نقش مکمل زن (۱۳۷۰) در جشنواره فیلم فجر شده‌است.

فاطمه گودرزی در سال ۱۳۴۲ در تهران زاده شد. او اصالتاً بروجردی است. او دارای مدرک دیپلم اقتصاد و همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است. پسروی پویان گنجی نیز بازیگر است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فاطمه گودرزی بازیگر سریال پرستاران”