free web hit counter

غیرمعمول‌ترین ابرقهرمان کمپانی مارول

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 63
غیرمعمول‌ترین ابرقهرمان کمپانی مارول

یک ابرقهرمان با علوم ماورالطبیعه از سال‌های خلاف جریان ۱۹۶۰! دکتر استرنج، جدیدترین محصول ابرقهرمانی است که بر پرده سینماها ظاهر می شود و این بار کمپانی دیزنی، جهان مارول را به مسیری غیرسنتی می برد.

بندیکت کمبربچ بازیگر و تهیه کننده انگلیسی در این فیلم نقش دکتر استفن استرنج را ایفا می کند. او دارای قدرت جادویی مرموزی متاثر از فرهنگهای شرقی است. بندیکت کمبربچ می گوید : فیلم جدید از قصد مسیرمتفاوتی را نسبت به دیگر ابرقهرمانان سینمایی مارول مانند کاپیتان آمریکا, مرد آهنین و مرد مورچه ای در پیش گرفته؛ که قدرت‌شان را از تکنولوژی می گیرند.

کامبربچ درباره کتاب های مصور دکتر استرنج که در سال های ۱۹۶۰ منتشر شد می گوید: یک گردش به چپ واقعی بود. بسیار تلخ و شیطان‌صفتانه و توهم آمیز و غیردنیوی بود و تلاش برای تبدیل کردن این داستان در سینمای مدرن واقعا چالش برانگیز است.

دکتر استرنج از چهارم نوامبر در سالن‌ های سینما به نمایش عمومی درمی آید و ماجرای جراح موفق استرنج-شبیه شخصیت مرد آهنین تونی استارک- است که پس از یک سانحه رانندگی و از کار افتادن دست هایش؛ زندگی مرفه‌اش از کف‌اش می رود. استرنج برای معالجه افسردگی به کشور نپال سفر می کند جایی که با Ancient One (تیلدا سوئینتن) آشنا می شود و کشف می کند که چطور قدرت های مرموز التیام بخش هستند و می توان با کمک آنها نبرد کرد…

بندیکت کمبربچ می گوید: دکتر استرنج مانند یک فصل جدید برای مارول است . مسلما مسیر جدیدی هم برای من است و کاملا از ایفای این نقش لذت بردم. پس اگر مردم هم لذت ببرند کارمان را درست انجام داده ایم.

دکتر استرنج نخستین نقش از فیلم های جریان روز برای این بازیگر ۴۰ ساله ست که با مجموعه شرلوک به شهرت دست یافت و در سال ۲۰۱۴ برای ایفای نقش در بازی تقلید نامزد دریافت اسکار شد.

کامبربچ و همسرش سوفی هانتر هفته پیش اعلام کردند که در انتظار دومین فرزند خود اند. کامبربچ می گوید که روی ابرها سیر می کند.بعضی لحظه ها است که اصلا و ابدا فراموش شان نمی کنی.خیلی روشن و واضح بخاطر دارم .الان زود است و نمی توانم چیزی بگویم.حسی فراسوی کلمات است و توضیح اش دشوار است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “غیرمعمول‌ترین ابرقهرمان کمپانی مارول”