free web hit counter

غزل شاکری در مراسم رونمایی از کتاب

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 344
غزل شاکری در مراسم رونمایی از کتاب

غزل شاکری بازیگر سریال شهرزاد که بیشتر او را به عنوان طراح لباس میشناسیم در جدیدترین عکس منتشر شده از خود در مراسم رونمایی از یک کتاب شرکت کرده است.

غزل شاکری هم در مراسم رونمایی از کتاب «قصه های دهه شصت» که به غیر از اون هنرمندان دیگری از جمله زیبا بروفه بازیگر سریال آسپرین هم شرکت داشتند.

غزل شاکری در مراسم رونمایی از کتاب

تصاویر بازیگران زن و بازیگر سریال شهرزاد

غزل شاکری یک بازیگر و طراح صحنه و لباس ایرانی است. او حضور خویش را در سینما از سال ۱۳۶۶ با فیلم ماهی کارگردانی کامبوزیا پرتوی آغاز کرد. او بیشتر به خاطر بازی در نقش گلنار در فیلمی به همین نام شناخته می‌شود. او این فیلم را در ده سالگی خود بازی کرده‌است.از جمله سوابق هنری وی می‌توان به ایفای نقش در فیلم‌هایی نظیر «ماهی»(کامبوزیا پرتوی، ۱۳۶۶)، «گلنار»(کامبوزیا پرتوی، ۱۳۶۷)، «وقتی همه خواب بودند» (فریدون حسن پور، ۱۳۸۴) و طراحی صحنه و لباس فیلم‌های «وقتی همه خواب بودند» (فریدون حسن پور، ۱۳۸۴) و «آینه‌های روبرو» (نگار آذربایجانی، ۱۳۸۸) است. غزل با درخشش سریال شهرزاد (حسن فتحی) و ایفای نقش آذر موفقیت سال‌های پیشین خود را مجدداً تکرار کرد. از فعالیت های موسیقیایی وی می‌توان به بازخوانی تصنیف حدیث آشنایی اثر حبیب الله بدیعی و با خوانندگی زنده یاد پوران اشاره کرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “غزل شاکری در مراسم رونمایی از کتاب”