free web hit counter

عکس یادگاری میترا حجار و دوستانش

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 1122
عکس یادگاری میترا حجار و دوستانش

میترا حجار بازیگر ۳۹ ساله سینما و تلویزیون کشور که مدتی از دید رسانه های به دور بود در چند ماه اخیر در مراسم ها و مهمانی های بسیاری شرکت کرده که جدیدترین آن را در آناپیک قرار دادیم.

عکس یادگاری میترا حجار و رفیقش در کنار هانا کامکار، پس از تماشای اجرای زیبای کامکار ها در کاخ نیاوران.

عکس یادگاری میترا حجار و دوستانش

عکس های جدید بازیگران زن در آناپیک

میترا حجار (زاده ۱۵ بهمن ۱۳۵۵، مشهد) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است.

میترا حجار در ۱۵ بهمن ۱۳۵۵ در شهر مشهد بدنیا آمد. مادر او مهری جاهد و پدرش محمد حجار می‌باشد. وی دارای یک خواهر به نام مریم حجار و یک برادر به نام مجتبی حجار می‌باشد. بازیگری را از سال ۱۳۷۶ با حضور در «غریبانه» ساخته احمد امینی آغاز کرد. حجار تجربه حضور در تلویزیون را نیز دارد که قابل اشاره‌ترین آن بازی در مجموعه «پلیس جوان» است. از دیگر کارهای او حضور در نمایش‌هایی چون «هملت» و «دایی وانیا» است که دومی در فرانسه روی صحنه رفت.

میترا حجار

جدیدترین تصاویر میترا حجار بازیگر زن ایرانی

همچنین در زمینه موسیقی نیز در حال فعالیت است. حجار در سال ۸۴ ایران را به قصد فرانسه ترک کرد و برای تحصیل در رشته کارگردانی به آمریکا سفر نمود، او پس از حضور ۳ ساله در محافل فرهنگی خارج از کشور توانست در یک قسمت از سریال تلویزیونی آمریکایی به نام «اسمیت» بازی کند. میترا حجار در حال حاضر در ایران است و به نظر می‌رسد با توجه به تجربه فضای خارج از کشور خواهان ادامه فعالیت هنری خود در ایران باشد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس یادگاری میترا حجار و دوستانش”