free web hit counter

عکس یادگاری لادن مستوفی و بازیگران

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 471
عکس یادگاری لادن مستوفی و بازیگران

لادن مستوفی که این روزها در تئاتر جدیدش خوش درخشیده و توجه ها را بعد از سریال پریا به خود جلب کرده است در حاشیه یکی از اجرا ها با دوستان هنرمندش عکس انداخت.

عکس یادگاری خانم های هنرمند پس از تماشای یک تئاتر. لادن مستوفی با یک گریم کاملاً شرقی، مهرانه خانم مهین ترابی، بهار نوحیان و دوست عزیزشان پس از تماشای اجرای لادن و دوستان در تئاتر دیدنی شان.

عکس یادگاری لادن مستوفی و بازیگران

عکس بازیگران و عکس های لادن مستوفی

لادن مستوفی (زاده تنکابن ٢٠ اسفند ۱۳۵۱) بازیگر زن ایرانی است. او همسر شهرام اسدی کارگردان و خواهر لاله مستوفی منشی صحنه سینمای ایران است. وی کار خود را با فیلم روز واقعه آغاز کرد و چند سال بعد پس از بازی در مجموعهٔ دوران سرکشی به شهرت رسید.

لادن مستوفی متولد سال ۱۳۵۱ در تنکابن می‌باشد. وی تحصیلات دانشگاهی خود را نیمه‌ تمام رها کرده و وارد عرصه و دنیای بازیگری شده است. و در ۲۲سالگی‌ در اولین فیلمش روز واقعه (۱۳۷۳) به ایفای نقش پرداخت. او پس از بازی در مجموعه دوران سرکشی کمال تبریزی به شهرت رسید. لادن خانم مستوفی در فیلم سینمایی دختری به نام تندر ، نقش دختری به نام آذر را بازی کرد که دوست ندارد دختر باشد و نسبت به جنسیت خود معترض است و می‌کوشد تا خود را شبیه پسران دربیاورد.

لادن مستوفی و دوستان هنرمندش این روزها در تئاتر جدیدشان توانسته اند توجه ها را به خود جلب کرده و با اجرای بی نظیرشان یکی از بهترین تئاتر های چند ماه اخیر باشند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس یادگاری لادن مستوفی و بازیگران”