free web hit counter

عکس پوریا فیاضی و همسرش

مجموعه: عکس, عکس ورزشکاران تعداد بازدید: 379
عکس پوریا فیاضی و همسرش

پوریا فیاضی والیبالیست ملی پوش که علاقه خاصی به انتشار عکس های شخصی اش دارد این بار عکسی از خانواده اش را منتشر کرده است .

پوریا فیاضی و همسرش مهتا محمدی به همراه دختر عزیزشان جانان خانم در یک رستوران سنتی. دو ملی پوش سابق که این امروز جایی در تیم ملی والیبال ندارند.

عکس پوریا فیاضی و همسرش

عکس های پوریا فیاضی ، پوریا فیاضی اینستاگرام ، پوریا فیاضی و همسرش

پوریا فیاضی با نام شناسنامه‌ای بابک فیاضی (زاده ۲۲ دی ۱۳۷۱) در تهران ، بازیکن تیم ملی والیبال ایران است. فیاضی یکی از پدیده‌ های والیبال ایران در دهه ۹۰ بود و در لیگ برتر در تیم سایپا بازی‌ های زیبایی را به نمایش گذاشت و در مسابقات آسیایی و جام جهانی ۲۰۱۱ از ستارگان تیم ملی والیبال ایران بود و در مقابل صربستان به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد و در مقابل لهستان هم از بهترین‌ های میدان بود.

فیاضی در مسابقات جوانان جهان ایتالیا به همراه امیر غفور، فرهاد سال افزون و سعید شیرود بهترین‌ های تیم ملی جوانان ایران بودند. فیاضی مدتی هم کاپیتان تیم والیبال نوجوانان ایران بود و در مسابقات ارتش‌ های جهان به قهرمانی رسید و در مسابقات زیر ۲۳ سال جهان در سال ۲۰۱۳ عضو تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران بود. فیاضی در قهرمانی آسیا ۲۰۱۵ به عنوان بهترین دریافت کننده قدرتی مسابقات انتخاب شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس پوریا فیاضی و همسرش”