free web hit counter

عکس ورزشی بهنام صفوی

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 614
عکس ورزشی بهنام صفوی

بهنام صفوی خواننده معروف کشورمان که دوران سختی را پشت سر گذاشته ، این روزها در حال آماده سازی بدن خود برای کارهای هنری در آینده است که در عکس منتشر شده کاملا مشهود است.

بهنام جان صفوی در حال ساختنِ بدن در باشگاه. بهنام جان هالتر را خیلی سنگین کرده ای، کمش کن فشار نیاید! البته بهنام جان صفوی سلامتی کاملش رو بدست آورده و این تصاویر رو صرفا برای قوی بودن و سلامت بودنش به اشتراک گذاشته.

عکس ورزشی بهنام صفوی

عکس های بهنام صفوی

بهنام جان صفوی با انتشار عکسی که مشاهده می کنید نوشت :

exercise time …

بهنام صفوی (زاده ۱۵ تیر ۱۳۶۲ در شیراز)، خواننده موسیقی پاپ ایرانی است. وی پس از تولد به بندر ماهشهر رفته و تا ۱۶ سالگی در آنجا زندگی کرد. تحصیلاتش در مقطع کارشناسی رشتهٔ مهندسی عمران است و در حال حاضر در حوالی قیطریه، تهران زندگی می‌ کند. موسیقی را از دوران کودکی با ساز پیانو به صورت خودآموز آغاز کرد؛ سپس به فراگیری ساز های کوبه‌ ای پرداخت.

نخستین آلبومش را با نام عشق من باش در سال ۱۳۸۸ روانه بازار کرد. بهنام صفوی جزو بهترین خوانندگان پاپ به شمار می‌ آید برگزاری کنسرت‌ های داخلی و خارجی از فعالیتهای اوست. وی درسال ۱۳۸۵ قطعه تمنا را منتشر کرد که مورد استقبال قرار گرفت و همین انگیزه‌ ای برای تولید آلبوم عشق من باش شد. صدای بهنام جان صفوی شباهت زیادی با صدای رضا صادقی دارد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس ورزشی بهنام صفوی”