free web hit counter

عکس هیو جکمن و مادرش

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 492
عکس هیو جکمن و مادرش

بازیگر سری فیلم های مردان ایکس که در آن ها نقش ولورین را بازی کرده در کنار مادرش این بار با خنده های لذت بخش عکس انداخته البته هیو جکمن ( Hugh Jackman ) این روزها درگیر آخرین فیلم ولورین است.

«هیو جکمن» کلی از مادر زنش تعریف کرده و گفته خیلی خوش شانس است که یک چنین مادر زنی داشته، که خوب البته اگر حرف دلش هم همین باشد خیلی جای تعجب دارد.

جکمن برای بازی در نقش‌ های گوناگون در فیلم‌ های بزرگ ، در سراسر جهان شناخته شده است و در کارنامه بازیگری خود نقش‌ های متفاوتی در ژانرهایی مانند درام ، رمانتیک ، ابرقهرمانی ، موزیکال ، اکشن و کمدی داشته است.

عکس هیو جکمن و مادرش

عکس های هیو جکمن ، عکس های جدید Hugh Jackman

والدین او اهل انگلستان بودند که به استرالیا سفر کرده و وی در آنجا به دنیا آمد. او بیشتر برای بازی طولانی مدتش در نقش ولورین در سری فیلم‌های مردان اکس شهرت دارد، همچنین برای نقش‌ های اصلی اش در فانتزی کمدی-رمانتیک کیت و لئوپولد، فیلم اکشن-ترسناک ون هلسینگ، درامای علمی-تخیلی پرستیژ و چشمه، درامای رمانتیک تاریخی استرالیا، نسخه سینمایی بینوایان و معمایی مهیج زندانیان، که هنرپیشگی وی در این فیلم ها تحسین فراوان منتقدان را برانگیخت. او برای ایفای نقش در فیلم موزیکال بی‌نوایان نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد، نامزد جایزه بفتای بهترین بازیگر نقش اول مرد و برنده جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی سال ۲۰۱۳ شد.

در تئاتر ، او جایزه تونی را برای نقشش در پسری از آز به دست آورد. وی مجری چهار دوره از جوایز تونی بوده و برای اجرایش برنده جایزه امی شده است، اجرای هشتاد و یکمین دوره جوایز اسکار را نیز بر عهده داشت و برای آن نامزد جایزه امی شد. جکمن توسط رسانه‌ های گوناگون به عنوان یکی از جذاب‌ ترین مردهای جهان شناخته شده است. از جمله امپایر که او را یکی از جذاب ترین ستارگان در تاریخ سینما نامیده است و پیپل که او را یکی از زیباترین انسان‌های جهان معرفی کرده. وی در نوامبر ۲۰۰۸ به عنوان جذاب ترین مرد جهان انتخاب شد.او در لیست ۱۰۰ سلبریتی فوربزِ قدرتمندترین سلبریتی‌ها ظاهر شد و در سال ۲۰۱۳ در صدر لیست قدرتمندترین بازیگران دنیا توسط فوربز قرار گرفت.

جکمن در کنار هنرپیشگی به حرفه‌ی خوانندگی ، نوازندگیِ پیانو ، گیتار ، ویولون و رقصندگی نیز می‌پردازد. فعالیت در چندین رشته‌ی ورزشی و حمایت و شرکت در فعالیت‌ های خیریه از جمله دیگر علایق و فعالیت‌های وی هستند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس هیو جکمن و مادرش”