free web hit counter

عکس های مهران مدیری در نقش بسیجی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 620
عکس های مهران مدیری در نقش بسیجی

مهران مدیری که بیشتر او را با نقش های طنز و کمدی می بینیم در فیلم های با ژانر های غیر از این دو موارد نیز کار کرده است که در این مطلب با یکی از آن ها و عکس های اون در این فیلم آشنا می شوید …

تصاویری کمتر دیده شده از مهران مدیری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که شمایلی کاملا متفاوت از وی در لباس بسیجی و رزمنده را نشان می دهند. این تصاویر مربوط به یکی از فیلم های قدیمی این هنرپیشه محبوب کشور است.

عکس های مهران مدیری در نقش بسیجی

عکس مهران مدیری در لباس بسیجی

مهران مدیری (زادهٔ ۱۸ فروردین ۱۳۴۶ در تهران) کارگردان ، بازیگر، خواننده، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه کننده ایرانی است. از جمله مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها کارگردان و بازیگر بوده می‌توان سریال‌های: ساعت خوش، پاورچین، نقطه‌چین، شب‌های برره، باغ مظفر، مرد هزارچهره، مرد دوهزارچهره، قهوه تلخ، ویلای من، شوخی کردم و در حاشیه را نام برد.

مهران مدیری در نقش بسیجی

مهران مدیری در فیلم با موضوع جنگ

مجلهٔ نیوزویک در مقاله‌ای مدیری را بیستمین مرد قدرتمند سال ۲۰۰۹ در ایران نامید.

زندگی :

مهران مدیری آخرین فرزند خانواده ۶ نفری است. او سه برادر بزرگ‌تر دارد. خانواده او اصالتاً اراکی هستند. از شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد. در سال ۱۳۶۸ وارد رادیو شد و در داستان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت. در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت.[۸] تا سال ۱۳۷۲ با نمایش‌های زیادی چون: شوخی، تلگراف، آرسنال، پانسیون، سیمرغ، هملت، کیسه بوکس و… روی صحنه رفت. همچنین در این دوران به عنوان بازیگر در نمایش‌های رادیویی قصه‌های شب نیز حضور داشت.[۹] آغاز شهرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجموعهٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد. پس از آن مدیری در چندین مجموعهٔ طنز دیگر که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد به عنوان بازیگر و کارگردان حضور داشت.

مهران مدیری

جدیدترین عکس مهران مدیری

تئاتر

نام سمت کارگردان سال
خرگوش بازیگر حمید عالمی ۱۳۵۳
شوخی بازیگر صدرا رسولی ۱۳۵۶
تلگراف بازیگر مهدی شریفی ۱۳۵۸
پلنگ نادان بازیگر بهروز سلیمی ۱۳۶۲
یک طنز و یک غم آوا بازیگر بهروز سلیمی ۱۳۶۴
ساعت عمو اسکندر آهنگساز حسن شکلاتی ۱۳۶۶
آرسنال بازیگر محسن حاجی یوسفی ۱۳۶۷
پانسیون بازیگر محسن حاجی یوسفی ۱۳۶۸
سیمرغ بازیگر دکتر قطب الدین صادقی ۱۳۷۰
هملت بازیگر دکتر قطب الدین صادقی ۱۳۶۹
کیسه بوکس بازیگر مؤذنی ۱۳۷۱

البته لازم به ذکر است که مهران مدیری در زمینه های تلویزیون و سینما نیز فعالیت داشته که در اینجا به بخشی از آثار او پرداختیم .

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس های مهران مدیری در نقش بسیجی”