free web hit counter

عکس های مدلینگ ترلان پروانه

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 178
عکس های مدلینگ ترلان پروانه

ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان مدتی است که به کارهای مدلینگ روی آورده که عکس های از این کار جدید این بازیگر منتشر شده است.

ترلان پروانه به دنیای مدلینگ پیوست ترلان پروانه بازیگر زن ایرانی با انتشار تصاویری از ورودش به دنیای مدلینگ خبر داد .ترلان پروانه نیز همانند بسیاری از بازیگران زن ایرانی به حرفه مدلینگ پیوست و با انتشار عکس هایی از مدل شدن خود خبر داد .

صفحه اینستاگرام ترلان پروانه با عکس های ترلان پروانه در نقش یک مدل به روزرسانی شد که از ورودش به حرفه مدلینگ خبر میدهد .مدل شدن بازیگران زن ایرانی این روزها به امری عادی تبدیل شده است و بیشتر بازیگران زن مشهور ایران دستی بر آتش حرفه مدلینگ دارند .شاید بیکاری و نداشتن درآمد دلیل پیوستن بازیگران زن به دنیای مد باشد اما باید توجه داشته باشند که حرفه اصلی این عزیزان بازیگری است .

عکس های مدلینگ ترلان پروانه

عکس های مدلینگ ترلان پروانه ، عکس های ترلان پروانه

ترلان پروانه نیز هم اکنون با پیوستن به دنیای مد کار خود را به عنوان یک مدلینگ آغاز کرده است و امیدوار است که با ورود به کار مدلینگ از کار بازیگری شهرت بیشتری بدست آورده و بتواند مانند چند تن از بازیگرانی که با مدلینگ شدن در سینما معروف شدن به یکی بازیگران معروف تبدیل شود.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس های مدلینگ ترلان پروانه”