free web hit counter

عکس های فیلم دنیای زیر زمین Underworld

مجموعه: عکس, عکس فیلم و سریال تعداد بازدید: 274
عکس های فیلم دنیای زیر زمین Underworld

فیلم سینمای “دنیای زیر زمین Underworld” با نام “جنگ خون” ۶ ژانویه ۲۰۱۷ اکران خواهد شد که عکس های جدید از آن منتشر شده که در اختیار شما همراهان آناپیک قرار می دهیم.

نسخه چهارم فیلم ژانر اکشن ترسناک “دنیای زیر زمین” با نام “جنگ خون” پس از پایان مراحل پس از تولید در آستانه اکران قرار دارد.

کوری گودمن” فیلمنامه این اثر را در ادامه نسخه قبلی نوشته است. در این نسخه “سِلِن” که در نقش یک جنگجو ظاهر شده به دنبال پایان دادان جنگ میان گرگ نماها و “خون آشام ها است. در نسخه قبلی خون آشام ها با خیانت خود باعث مرگ همسر سلن شدند.

عکس های فیلم دنیای زیر زمین Underworld

عکس های فیلم ها

“آنا فورستر” کارگردان فیلم های چون “ذهن های مجرم”، “روز پس از فردا” و “خانم منشی” کارگردانی “جنگ خون” را عهده دارد.

کیت بکینسیل“، “تئو جیمز”، “توبیاس منزیس” و “آلیشیا ولا بیلی” نقش های اصلی این فیلم را بر عهده دارند.تا به حال سه نسخه از این فیلم به اکران در آمده که هر سه نسخه با اقبال بسیار خوبی از سوی گیشه روبرو شدند.

عکس های فیلم دنیای زیر زمین Underworld

فیلم Underworld: Blood Wars

فیلم “Underworld: Blood Wars” دنیای زیر زمین “جنگ خون” روزهای ابتدایی سال آینده میلادی همزمان با تعطیلات اکران خواهد شد و به احتمال زیاد با وجود تعطیلات فروش موفقی را پیش رو می بیند.

عکس های فیلم دنیای زیر زمین Underworld

عکس های فیلم Underworld

جهان زیرین (به انگلیسی: Underworld) یک سری فیلم به سبک اکشن-ترسناک مرتبط با خون‌آشام و گرگینه که تاکنون ۴ فیلم از این سری به نام‌های جهان زیرین، جهان زیرین: تکامل، جهان زیرین: ظهور لایکن‌ها، جهان زیرین: بیداری ساخته شده است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس های فیلم دنیای زیر زمین Underworld”