free web hit counter

عکس های جدید آزاده صمدی بازیگر معروف

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 860
عکس های جدید آزاده صمدی بازیگر معروف

آزاده صمدی یکی از بازیگران معروف و پرکار سینما که کار هنری اش را از تلویزیون و تئاتر آغاز کرد و همسر سابق هومن سیدی هم بوده است در جدیدترین عکس هایش دچار حادثه ای شده که تصاویر او را تحت الشعاع قرار داده است.

یک قانون نانوشته میان چهره های عزیز وجود دارد با این مفاد که: اگر پایت شکست و یا اتفاقی افتاد که باعث گچ گیری و آتل بندی پای شما شد، آن اندک بخش قابل رویت را لاک زده و در نزدیک ترین مراسم در حال برگزاری شرکت کنید. قانونی که پایه گذار آن باران کوثری در جشنواره فیلم فجر یکی دو سالِ پیش بود و با پای گچ گرفته سیمرغ را به خانه برد.

عکس های آزاده صمدی

تصاویر آزاد صمدی ، آزاده صمدی اینستاگرام

و این هم دیگر عکسی از این بازیگر معروف که این به صورت تکی گرفته شده و پای آسیب دیده هم در عکس دیده نمی شود …

عکس های جدید آزاده صمدی بازیگر معروف

عکس های آزاده صمدی ، آزاده صمدی بازیگر

آزاده صمدی در ۱۷ دی ۱۳۵۷ در لاهیجان به دنیا آمد. او پس از گذراندن دوره کارشناسی تئاتر در دانشگاه سوره، دوره کلاس‌های بازیگری کارنامه (با مدیریت پرویز پرستویی) گذراند. در تئاتر «بی‌شیر و شکر» حمید امجد ایفای نقش کرد.

سپس در تله‌تئاتر «دریاروندگان» محمد عاقبتی بازی و پس از مدتی برای بازی در سریال تلویزیونی «راه بی‌پایان» با کارگردانی همایون اسعدیان انتخاب شد. وی در فیلم کوتاه «۳۵ متری سطح آب» و «دندان آبی» با کارگردانی هومن سیدی و «هیچ‌کس با هیچ‌کس سخن نمی‌گوید» نیز بازی کرده‌است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس های جدید آزاده صمدی بازیگر معروف”