free web hit counter

عکس های جدیدترین سریال بهرنگ توفیقی

مجموعه: عکس, عکس فیلم و سریال تعداد بازدید: 70
عکس های جدیدترین سریال بهرنگ توفیقی

بهرنگ توفیقی که سابقه خوبی در سریال های تلویزیونی دارد و از این لحاظ یکی از خوش ساخت ترین کارگردانان کشور است ، در حال آماده سازی جدیدترین سریال خود برای پخش در رسانه ملی است.

زینب تقوایی، تهیه کننده سریال «لبخند رخساره» در خصوص آخرین وضعیت سریال خود گفت: این سریال روزهای ابتدایی تصویر برداری خود را پشت سر می‌گذراند و محل تصویربرداری فعلا دربند است.

عکس های جدیدترین سریال بهرنگ توفیقی

وی ادامه داد: این سریال پربازیگر است پس مسلما تا کنون تمامی بازیگران مقابل دوربین نرفته‌اند و فقط بازی بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، مجید نوروزی و بهزاد فراهانی آغاز شده است.

جدیدترین سریال بهرنگ توفیقی

این تهیه کننده اظهار داشت: کار به صورت قسمتی ضبط نمی‌شود اما، چیزی در حدود یک قسمت آن ضبط شده است.تقوایی در خصوص زمان پخش این سریال گفت: پخش این سریال برای آذر ماه است و تدوین نیز به صورت همزمان توسط شیبانی از روز اول تصویر برداری در حال انجام است.

عکس های جدیدترین سریال بهرنگ توفیقی

عکس های بازیگران ایرانی

در خلاصه قصه سریال آمده است: هیچگاه دوری، دوستی نمی آورد و خانواده قصه «لبخند رخساره» قبل از آنکه دیر شود به همدلی می رسند.

جدیدترین سریال بهرنگ توفیقی

کامبیز دیرباز، بهناز جعفری، بهزاد فراهانی، مریم بوبانی، مجید نوروزی، علیرضا آرا، مجید واشقانی، حمید هدایتی، داریوش سلیمی، با معرفی درسا بختیاری و با حضور پریوش نظریه، آتیلا پسیانی و مهدی سلطانی گروه بازیگران اصلی این سریال را تشکیل می دهند.

عکس های جدیدترین سریال بهرنگ توفیقی

این مجموعه دومین همکاری بهرنگ توفیقی و سعید نعمت الله پس از سریال «پشت بام تهران» خواهد بود.

بهرنگ توفیقی (متولد ۱۳۵۵، تهران – تاکنون) کارگردان، بازیگر، نویسنده، برنامه‌ریز و مدیر تولید ایرانی می‌باشد. وی تاکنون در چند فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی به ایفای نقش، کارگردانی و سایر نقش‌های مرتبط پرداخته است.

سعید نعمت‌اله نویسنده و فیلمنامه‌نویس ایرانی و برادر حمید نعمت‌الله فیلمساز ایرانی می‌باشد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس های جدیدترین سریال بهرنگ توفیقی”