free web hit counter

عکس های تام کروز در فیلم جدیدش

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 475
عکس های تام کروز در فیلم جدیدش

تام کروز بازیگر نامدار هالیوودی که این روزها فیلم های زیادی را در حال ساخت ( بازیگری ) دارد تصاویر جدید از خود در فیلم مافیایی خود که بیشتر به دلال های مواد مخدر می پردازد را منتشر کرد که میتوانید در ادامه مطلب مشاهده کنید …

«منا» درام دلهره آور تازه تام کروز وارد مرحله فنی تولید شد. این اکشن جنایت کارانه، حال و هوایی شرح حال گونه دارد.منتقدان سینمایی می گویند کروز در داستان فیلم نقشی منفی دارد و برای بازی در آن، جرات زیادی به خرج داده است.

عکس های تام کروز

بیوگرافی و عکس های تام کروز

داستان این فیلم در باره بری سیل یک خلبان آمریکایی در دهه هستاد میلادی است، که دلال و قاچاقچی مواد مخدر می شود.

بری سیل پس از دستگیری، حاضر به همکاری با سازمان سیا شده و اقداماتی علیه نیروهای چپ و آزادیخواه در آمریکای مرکزی انجام می دهد.

نام بری سیل با یک رسوایی سیاسی و اجتماعی گره خورده، که به نام رسوایی کارتل مولین معروف شد. این رسوایی لطمه زیادی به دولت رونالد ریگان زد.

به نوشته امپایر آنلاین ، نقش بری سیل را در جلوی دوربین داگ لایمن، تام کروز بازی کرده است. کروز یکی از تهیه کنندگان فیلم هم هست.

تام کروز

عکس های بازیگران مرد و تام کروز در فیلم جدیدش

کمپانی یونیورسال که امر تولید «منا» را به عهده دارد، آن را با هزینه ای ۸۰ میلیون دلاری تهیه کرده است.

منتقدان سینمایی عقیده دارند این فیلم هم مثل مجموعه درام و افشاگرانه «هویت بورن» داگ لایمن، اثری تماشایی و بحث انگیز خواهد بود.

«منا» با فیلم نامه ای افشاگرانه از گری اسپینلی، برای ششم ژانویه سال ۲۰۱۷ به روی پرده سینماهای آمریکا و بقیه کشورهای دنیا می رود.

تام کروز برای سال جاری میلادی، قسمت دوم اکشن پلیسی و دلهره آور «جک ریچر» را آماده نمایش عمومی دارد.

توماس «تام» کروز ماپوتر چهارم (به انگلیسی: Thomas Cruise Mapother IV) (زاده ۳ ژوئیه ۱۹۶۲) هنرپیشه و تهیه‌کننده سرشناس آمریکایی است.

تام کروز در فیلم جدیدش

عکس های جدید تام کروز

تام کروز در سیراکیوز از شهرهای مرکزی ایالت نیویورک آمریکا به دنیا آمد. نام کامل وی توماس کروز ماپوتر چهارم Thomas Cruise Mapother IV است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس های تام کروز در فیلم جدیدش”