free web hit counter

عکس های جالب بازیگران ایرانی و خارجی که شبیه هم هستند

مجموعه: عکس, عکس جالب تعداد بازدید: 495
عکس های جالب بازیگران ایرانی و خارجی که شبیه هم هستند

شاید برای شما هم جالب باشه که بدانید بازیگران ایرانی شبیه کدام یک از بازیگران خارجی هستند. برای شما عکس هایی از بازیگران ایرانی جمع اوری کرده ایم که شبیه بازیگران خارجی هستند بعد دیدن این عکس ها از این شباهت ها شگفت زده خواهید شد!

 عکس, عکس های جالب, عکس های بازیگران زن

بازیگران ایرانی هستند که شباهت زیادی به ستاره ها و چهره های مشهور در سراسر جهان دارند. هر چند ممکن است برخی از آن ها از این شباهت بی خبر باشند. البته گاهی هم ژست گرفتن برای یک عکس آن ها را بسیار به هم شبیه کرده است؛ در تصاویر زیر شباهت برخی از چهره های داخلی را با بازیگران خارج از کشور مشاهده می کنید.

حسام نواب صفوی
به جز حسام نواب صفوی بازیگران دیگری هم هستند که شباهت زیادی به ستاره ها و چهره های مشهور در سراسر جهان دارند. این عکس ها را ببینید و خودتان قضاوت کنید.

عکس, عکس های جالب, عکس های بازیگران زنحسام نواب صفوی و الویس پریسلی

لیلا حاتمی

شما فکر می کنید لیلا حاتمی شباهتی به بازیگرهای هالیوودی دارد؟ بله، خیلی ها معتقد هستند که لیلا حاتمی بازیگر فیلم هایی چون «چهل سالگی» و «جدایی نادر از سیمین» شباهت زیادی به نیکول کیدمن بازیگر مشهور هالیوودی دارد.

عکس, عکس های جالب, عکس های بازیگران زنلیلا حاتمی و نیکول کیدمن

رضا کیانیان

رضا کیانیان را می توان به آل پاچینوی معروف شبیه دانست هر چند که ممکن است خود او هیچ وقت درباره این شباهت فکر نکرده باشد.

عکس, عکس های جالب, عکس های بازیگران زنرضا کیانیان و آل پاچینو

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی که با بازی در تئاتر «دور همی زنان شکسپیر» سروصدای زیادی به پا کرده است را می توان شبیه به کلر دانس برنده گوی طلایی بهترین بازیگر زن درام تلویزیونی در سال ۲۰۱۲ دانست.

عکس, عکس های جالب, عکس های بازیگران زنسحر دولتشاهی و کلر دانس

پژمان بازغی

خیلی ها بر این باورند که پژمان بازغی شبیه ترین فرد در جهان به کیوانج تاتلیتوک بازیگر و مدل ترکیه ای است.

عکس, عکس های جالب, عکس های بازیگران زنپژمان بازغی و کیوانج تاتلیتوک

لیلا اوتادی

همان زمان که لیلا اوتادی برای اولین بار مقابل دوربین رفت، بیشتر کارشناسان و اهالی سینما او را شبیه به ستاره فیلم های وودی آلن می دانستند. با گذشت سال ها، لیلا اوتادی جزو معروف ترین بازیگران سینمای ایران شد اما خیلی ها هنوز هم که او را می بینند یاد اسکارلت جوهانسون می افتند. البته عده ای هم تا او را می دیدند یاد آماندا سیفرید می افتادند.

عکس, عکس های جالب, عکس های بازیگران زنلیلا اوتادی و آماندا سیفرید

الناز شاکردوست

برخی از علاقمندان سینما می گویند الناز شاکردوست شباهت زیادی به آنجلینا جولی دارد. البته برخی خانم کتایون ریاحی را هم شبیه به آنجلینا می دانند.

عکس, عکس های جالب, عکس های بازیگران زنالناز شاکردوست و آنجلینا جولی

شبنم قلی خانی

نیکولینا کنستانتینوا دوبروا را می شناسید؟ اگر بیننده سریال خون آشام باشید حتما با چهره او آشنا هستید. درست حدس زدید؛ منظورمان همان نینا دوبرو است، بازیگر کانادایی محبوب این روزها. خیلی ها شبنم قلی خانی را به او شبیه می دانند.

عکس, عکس های جالب, عکس های بازیگران زنشبنم قلی خانی و نیکولینا کنستانتینوا دوبروا

تینا آخوندتبار

آشواریا رای از مشهورترین بازیگران بالیوودی است. می گویند تینا آخوندتبار بی شباهت به این بازیگر نیست. خودتان به عکس ها نگاه کنید، قضاوت با شما؛ البته آخوندتبار می گوید که خودش هم این شباهت ظاهری را حس کرده و قبول دارد.

عکس, عکس های جالب, عکس های بازیگران زنتینا آخوند تبار و آشواریا رای

پیشنهاد ما:

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس های جالب بازیگران ایرانی و خارجی که شبیه هم هستند”