free web hit counter

عکس هایی از فیلم گشت ارشاد ۲

مجموعه: عکس, عکس فیلم و سریال تعداد بازدید: 300
عکس هایی از فیلم گشت ارشاد ۲

فیلم گشت ارشاد ۲ که با حواشی بسیار در مرحله پیش تولید وارد مرحله ساخت شد این روزها در مراحل انتهایی تصویربرداری قرار دارد و عکس هایی از این فیلم منتشر شده که در اختیار شما بازدیدکنندگان چینوس قرار می دهیم.

فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۲» درحال فیلمبرداری است و قرار است در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شود.

فیلم سینمایی «گشت ارشاد» به کارگردانی سعید سهیلی اولین بار در سال ۱۳۹۱ به سینماها آمد و با موضوع و سبک متفاوت خود باعث شد عده بسیاری از سینما دوستان به سمت این فیلم پیدا کنند. البته سری اول این فیلم با حواشی بسیاری رو به رو شد.

عکس هایی از فیلم گشت ارشاد 2

عکس های فیلم گشت ارشاد ۲

این فیلم در حال حاضر فیلمبرداری سری دوم خود را در تهران پشت سرمی‌گذارد و تاکنون ۶۰ درصد از آن را ضبط کرده است. حمید فرخ نژاد، پولاد کیمیایی و ساعد سهیلی از جمله بازیگران اصلی این فیلم هستند که تا به حال در لوکیشنهای مختلف جلوی دوربین این فیلم حاضر شده‌اند.

فیلم گشت ارشاد 2

جدیدترین عکس های فیلم های ایرانی

مهدی ماهانی آخرین بازیگری است که به این فیلم اضافه شده و طی روزهای آینده دو بازیگر دیگر اضافه خواهند شد. حسن ایوبی نیز تدوین این فیلم را عهده دار است.

این فیلم به صورت همزمان با فیلمبرداری تدوین می‌شود و قرار است در جشنواره فیلم فجر رونمایی شود.

در خلاصه داستان «گشت ارشاد ۲» که توسط سعید سهیلی و حمید فرخ نژاد تهیه می شود آمده است: عباس و حسن پس از پنج سال از زندان آزاد شده، سراغ عطا می روند . عطا در این مدت در کما بوده و به تازگی بهوش آمده و به زندگی عادی بازگشته . این سه رفیق دوباره با هم همرا شده، در پی کاری شرافتمندانه می گردند. اما پس از تلاش های بسیار، ناچار می شوند دوباره ….

گشت ارشاد 2

بازیگران فیلم گشت ارشاد ۲

برخی از عوامل فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۲» عبارتند از: کارگردان : سعید سهیلی، فیلمنامه نویسان : مهدی محمدنژادیان و سعید سهیلی، مدیرفیلمبرداری : مسعود سلامی، طراح صحنه : عباس بلوندی، تدوینگر : حسن ایوبی، طراح لباس : مهناز غنی، مدیرصدابرداری : عباس رستگارپور، مجری طرح و مدیر تولید : رحمت عبدالله زاده.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس هایی از فیلم گشت ارشاد ۲”