free web hit counter

عکس نیما کرمی در کنار مداح معروف

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 449
عکس نیما کرمی در کنار مداح معروف

نیما کرمی مجری معروف صدا و سیما که برنامه های پرطرفدارای را اجرا و به نمایش درآورده در ایام محرم در مراسم سوگواری سالار شهیدان حاضر شد و با مداح معروف اهل بیت عکس گرفت.

یکی از مجریان صدا و سیما که همراه با همسرش توانسته برنامه های زیادی را به اجرا درآورد و ویژه برنامه های زیادی را بر عهده داشت در ایام محرم و تاسوعا و عاشورا در مراسم سوگواری امام حسین ( ع ) حاضر شد و با مداح معروف اهل بیت ، مجید بی فاطمه عکس گرفت.

عکس نیما کرمی در کنار مداح معروف

عکس های نیما کرمی ، نیما کرمی اینستاگرام

نیما کرمی در اینستاگرام نوشت :

یا ابا عبدالله الحسین . عزاداریهای همه قبول باشه انشالله . امشب لطف آقا شامل حالمون شد و همراه با سید بزرگوار ، آقا #بنی_فاطمه عزیز بودیم با اون نوای خوش

نیما کرمی و زینب زارع هر دو از مجریان توانای کشور به شمار می روند. آنها ۸ سال از زندگی مشترک شان را پشت سر گذاشتند.نیما کرمی و همسرش زینب زارع ، این زن و شوهر آرام و هنرمند به گفته خودشان اجازه نمی‌دهند حواشی به سمت‌شان بیاید و تا حد امکان از این ماجرا فرار می‌کند.

نیما کرمی می گوید: «چون من و همسرم از قبل همدیگر را می شناختیم و پیرامون بسیاری از مسائل با یکدیگر به توافق رسیده بودیم در نتیجه در روز خواستگاری استرس چندانی نداشتیم و این مراسم به ما چندان سخت نگذشت و بیشتر جنبه معارفه خانواده ها با یکدیگر را داشت چون مادر بسیاری از زمینه ها با یکدیگر هم فکر بودیم، در نتیجه مراسم خواستگاری با خیر و خوشی گذشت و اصلا در آن از سختگیری های رایج خبر نبود.»

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس نیما کرمی در کنار مداح معروف”