free web hit counter

عکس نیما شاهرخ شاهی و مریم معصومی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 746
عکس نیما شاهرخ شاهی و مریم معصومی

نیما شاهرخ شاهی و مریم معصومی دو بازیگر جوان و مطرح که کار خود را از تلویزیون آغار کردند این روزها در حال بازی در سریالی جدید هستند که سلفی گرفته شده و منتشر شده توسط مریم معصومی هم این مورد را تایید می کند.

نیما شاهرخ شاهی و مریم معصومی قرار است در یک سریال مناسبتی که در ماه محرم پخش خواهد شد، بازی کنند. انتخاب نیما برای این سریال ها گزینه کم هزینه ای است، چون از لحاظ گریم و لباس همیشه آماده است. موهای پریشان و شال گردنِ هنری، تنها عناصری که برای ایفای نقش یک پسر یاغی و ناباب لازم است! نامش در فیلم هم کاملاً ایرانی است که عناصر بالا را تکمیل میکند! چون اگر نامش در فیلم مثلاً حمیدرضا بود، با این شالگردن و موها، اِرور میداد و درست کار نمی کرد!

عکس نیما شاهرخ شاهی و مریم معصومی

عکس های مریم معصومی ، تصاویر نیما شاهرخ شاهی ، نیما شاهرخ شاهی و مریم معصومی

مریم معصومی در صفحه شخصی اش نوشت :

پشت صحنه مرجان و فرهاد سریال نفس شیرین پخش ماه محرم

مریم معصومی متولد سال ۱۳۶۵ بازیگر سینما و تلوزیون می باشد .او که فارغ التحصیل علوم سیاسی و همچنین عکاسی می باشد . او دوره بازیگری و کارگردانی را در کلاس های استاد سمندریان گذرانده است .

با تله فیلم کادوی دربدر اولین تجربه بازیگریش را بدست آورد. مریم معصومی که در زمینه دیزاین هم فعالیت کرده و همچنین تدوین فیلم را هم تجربه کرده است .

کار بعدیش در زمینه بازیگری فیلم سینمایی اخلاقتو خوب کن بود و بالاخره کاری که با آن درخشید و شناخته شد سریال طنز سه دنگ سه دنگ بود . بازی مریم معصومی در سریال همه چیز آنجاست بیشتر از پیش او را مشهور کرد.نیما شاهرخ شاهی و سحر قریشی ، نیما شاهرخ شاهی و همسرش عکس ، نیما شاهرخ شاهی و سیاوش خیرابی

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس نیما شاهرخ شاهی و مریم معصومی”