free web hit counter

عکس مهدی ماهانی در کنسرت بابک جهانبخش

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 228
عکس مهدی ماهانی در کنسرت بابک جهانبخش

مهدی ماهانی بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها کم کار شده است در محافل و مراسم های گوناگون شرکت می کند تا کم کاری خودش در سینما و تلویزیون را جبران کند که این بار در کنسرت بابک جهانبخش شرکت کرد.

عکس “پسا کنسرتی” مهدی ماهانی با بابک جهانبخش پس از تماشای کنسرت اخیر بابک در تهران. که معلوم نیست مهدی ماهانی چرا انقدر خود را درگیر کنسرت ها و استادیوم فوتبال میکند و کمتر به بازیگر می پردازد.

عکس مهدی ماهانی در کنسرت بابک جهانبخش

عکس های هنرمندان مرد

مهدی ماهانی ۲۶ اردیبهشت سال ۶۲ در بیمارستان الوند در تهران به دنیا آمد .

او بچه ی اول خانواده است و فقط یک برادر دارد به نام مهیار که از او کوچک تر است . ماهانی دوران کودکی و نو جوانی خود را در خانه ای واقع در هفت تیر گذرانده است. او پدرش را خیلی دوست دارد و حصابی پدر دوست است . او در دبیرستان ریاضی خوانده و سپس در دانشگاه رشته مهندسی عمران خوانده است .

او به عنوان دستیار صحنه ، دستیار کارگردان و خیلی از عناوین دیگر در سینما حضور داشته اما اولین حضور حرفه ای اش در بازیگری به (( پسران آدم )) باز میگردد. او پس از آن در چهار چنگولی سعید سهیلی زاده هم نقشی کوتاه ایفا کرده است . سپس در فیلم سینمایی خیابان بیست و چهارم که هنوز اکران نشده هم در نقش اصلی مقابل دوربین رفته و در سریال دلنوازان در نقش دکتر فرهاد زند است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس مهدی ماهانی در کنسرت بابک جهانبخش”