free web hit counter

عکس لو رفته سپیده ذاکری در شبکه جم

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 1466
عکس لو رفته سپیده ذاکری در شبکه جم

سپیده ذاکری بازیگر زن کشورمان که سابقه حضور در سریال روزگار قریب را نیز در کارنامه اش دارد, به شبکه جم پیوست!در ادامه عکس های جدید سپیده ذاکری که در پیج اینستگرامش است را مشاهد میفرمایید.

سپیده ذاکری sepideh zakeri بازیگر نقش مریم قریب، دختر دکتر قریب در سریال روزگار قریب است. عکس کشف حجاب سپیده ذاکری بازیگر سریال روزگار قریب که نقش دختر دکتر قریب را بازی می کرد با پیوستن به شبکه ماهواره ای جم Gem در سریال سال های عاشقی بازی می کند.

جدید ترین عکس های سپیده ذاکری در سایت آناتیک

سپیده ذاکری,بیوگرافی سپیده ذاکری,جدید ترین عکس های سپیده ذاکری

سایر عکس های سپیده ذاکری , عکس بازیگران زن

 مدیر شبکه های جم برای پخش از همین شبکه تولید می شود، درباره زندگی ورزشکار جوانی است که به دلایلی به زندان افتاده و به اعدام محکوم می شود و همسرش از وی جدا شده و به ترکیه مهاجرت کرده و با مرد ثروتمندی ازدواج می کند.

در کنار ذاکری بازیگران ایرانی دیگری نیز در این فیلم جنایی حضور دارند که مدتی است به ترکیه مهاجرت کرده و با شبکه های ماهواره ای همکاری می کنند. از جمله مانی کسراییان، ساناز زرین مهر، میثم لهاک( بازیگر فیلم های بازگشت و رازهای یک خانه) و پوریا ایرایی(بازیگر سریال در حاشیه). حمیدرضا علیپور نیز در این سریال به عنوان مجری طرح با این شبکه همکاری می کند.

سپیده ذاکری,بیوگرافی سپیده ذاکری,جدید ترین عکس های سپیده ذاکری

عکس لختی سپیده ذاکری

 بازیگر سریال «دکتر قریب» نیز به جم پیوسته است. او بازیگر فیلم ها و سریال هایی چون «دکتر قریب» و «دلشکسته» مدتی است که به ترکیه مهاجرت کرده و مشغول بازی در سریال «سال های عاشقی» به کارگردانی محسن ربیعی است. ربیعی که پیش از این کارگردان فیلم هایی چون بازنشسته ها، زخم عشق و راز خانه بهجت بوده است، نیز مدتی است به جم پیوسته و در نخستین همکاری اش با این شبکه، اقدام به ساخت مجموعه «سال های عاشقی» کرده است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس لو رفته سپیده ذاکری در شبکه جم”