free web hit counter

عکس علی شادمان در کنار اثر هنری

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 291
عکس علی شادمان در کنار اثر هنری

علی شادمان بازیگر سینما و تلویزیون که با سریال های روزگار کهن ( که پخشش متوقف شده ) و کیمیا در تلویزیون معرفی شد این روزها از شهرتش اش در اینستاگرام استفاده می کند .

اروپاگردیِ علی شادمان چند هفته ای می شود که تمام شده است، ولی خب عکس های این سفر بعید است به این زودی ها تمام شود و تا سفرِ بعدی علی جان باید آن ها را لایک کنیم. اندی وارهول اگر میدانست یک روزی قرار است با این لحن و اینگونه خطاب شود، هیچگاه وارد عالم هنر نمیشد و در بازار ماهیِ پنسیلوانیا، خرچنگ میفروخت و روزگار سپری میکرد.

عکس علی شادمان در کنار اثر هنری

عکس های علی شادمان

علی شادمان در اینستاگرامش نوشت :

از آثار آقا وارهول …

محمدعلی شادمان (زاده: ۱۳۷۵ در ایلام) بازیگر نوجوان ایرانی اهل ایلام کردتبار است. علی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۵ با بازی در فیلم میم مثل مادر آغاز و همچنین در فیلمهای سینمایی صد سال به این سال‌ ها ، زمانی برای دوست داشتن و کلانتری غیرانتفاعی و سریال سرزمین کهن به ایفای نقش پرداخته است. او در سال ۹۲ در فیلم ساکن طبقه وسط به کارگردانی شهاب حسینی و در سال ۹۰ در فیلم رویای سینما به کارگردانی علی شاه‌حاتمی ایفای نقش کرده است.

شادمان در جشنواره‌ های متعدد داخلی و خارجی شرکت داشته است و در سال ۲۰۱۱ نیز برنده جایزه بهترین بازیگر نوجوان جهان شد. علی شادمان در سریال کیمیا به کارگردانی جواد افشار نیز که سال ۱۳۹۴ از شبکه دوم سیما پخش شد ایفای نقش کرده است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس علی شادمان در کنار اثر هنری”