free web hit counter

عکس عروسی مهناز افشار

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 6257
عکس عروسی مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر زن معروف سینمای کشورمان در جدیدترین تصویر منتشر شده از پشت صحنه فیلم نهنگ عنبر ۲ در حال ثبت لحظات عروسی فیلمی اش است.

دست نگه دارید و قضاوت نکنید، اتفاق خاصی نیوفتاده و مهناز خانم صبرش بیشتر از این هاست! این عکس هم مربوط به سکانسی از فیلم “نهنگ عنبر ۲” است . خانم افشار این روزها آنقدر دغدغه دارند که حاشیه عروسی هم اگر به آن اضافه شود مشکلاتشان دو چندان می شود پس حاشیه بی حاشیه !!!

عکس عروسی مهناز افشار

جدیدترین عکس های مهناز افشار

مهناز افشار البته این روزها در حال به پایان رساندن نقشش در این فیلم کمدی است که همراه شده با حواشی برای زندگی خصوصی اش که البته امیدواریم ختم به خیر شود.

مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با یاسین رامین فرزند محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌ نژاد ازدواج کرد و خطبه عقد آنها توسط سید محمد خاتمی رییس جمهور پیشین جمهوری اسلامی ایران خوانده شد .

همچنین در آبان ۱۳۹۱ کنسرت خیرخواهانه روزبه نعمت‌ اللهی به تهیه‌کنندگی مهناز افشار در مرکز همایش‌ های برج میلاد برای کمک به زلزله‌ زدگان آذربایجان برگزار شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

یک دیدگاه برای “عکس عروسی مهناز افشار”

  1. علی اکبر زعفرانچی

    سلام البته شما بدون لباس عروسی هم پیش از حد کافی زیبا و دلبری خوشا تا اندازه دنیا به سعادت شوهرتان خانم افشار لطفا راهنمایی کنید من حتی قبل از ازدواج دیوانه فیلمهای که شما در آن حضور داشید قرق در دیدن فیلم می شودم نمیدانم خوشبختانه یا بتبختانه همین عادت در سرم مانده هر وقت فیلمی که در آن شما هستید را می بینم غرق در آن شده و هر چه زنم مرا صدا می زند من نمیشنوم و تا پایان چندین باربا خانمم مر را دعوا میکند و من هیچ چیزی نمیتوانم بکوییم حلا چکار کنم لطفا راهنمایییم کنید دیوانه سالهای خیلی پیش شما ….