free web hit counter

عکس شبنم قلی خانی و بازیگران سریال هشت و نیم دقیقه

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 386
عکس شبنم قلی خانی و بازیگران سریال هشت و نیم دقیقه

شبنم قلی خانی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون که این روزها با سریال هشت و نیم دقیقه به تلویزیون بازگشته است عکس از دورهمی بازیگران این سریال را منتشر کرد.

فرناز رهنما، الهه حصاری، شبنم قلی خانی، آشا محرابی و همکار عزیزشان، حاضر و آماده برای شروع پلن های جدید و جدیدتر به امید بازی درخشان تر هر کدام از بازیگران در قسمت های آتی …

عکس شبنم قلی خانی و بازیگران سریال هشت و نیم دقیقه

عکس های شبنم قلی خانی ، شبنم قلی خانی اینستاگرام

شبنم قلی خانی بازیگر سریال هشت و نیم دقیقه در اینستاگرامش نوشت :

جمعتون خوش

اینم از همه هست و نیم دقیقه ای ها

از راست به چپ : فرناز جان رهنما ، اله جان حصاری ، خودم ، شیده جان کردستانی ( گریمور ) ، و آشا جان محرابی

شبنم قلی‌خانی (زادهٔ ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر و کارگردان اهل ایران است که در تلویزیون، سینما و تئاتر فعالیت می‌کند.شبنم قلی‌خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران زاده‌شد. شبنم فعالیت بازیگری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغاز نمود. او مورد توجه شهریار بحرانی قرارگرفت و در فیلم سینمایی مریم مقدس به کارگردانی وی درخشید.

شبنم قلی خانی نقش مریم، مادر عیسی مسیح را در این فیلم سینمایی ایفا کرد. او در نخستین مجموعه تلویزیونی خود به نام اولین شب آرامش به کارگردانی احمد امینی درخشید. در سال ۲۰۰۵، شبنم نخستین اثر خود به نام حقیقت یک دست‌ فروش را که یک فیلم مستند بود، کارگردانی‌کرد و وارد عرصهٔ کارگردانی شد. او تاکنون چندین فیلم مستند و کوتاه و یک فیلم انیمیشن را کارگردانی کرده‌است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس شبنم قلی خانی و بازیگران سریال هشت و نیم دقیقه”