free web hit counter

عکس سیاه سفید ترانه علیدوستی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 1105
عکس سیاه سفید ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی بازیگر فیلم فروشنده این روزها مورد توجه رسانه ها قرار گرفته و این بار عکسی دیدنی از این بازیگر به صورت سیاه سفید گرفته شده که در اختیار شما همراهان آناپیک قرار می گیرد.

ترانه علیدوستی با این عکس سیاه سفید بابت همه چیز از هواداران تشکر کرد. با اینکه دلیل تشکر ترانه را متوجه نشدم، ولی قابلی نداشت، وظیفه بود! 🙂

عکس سیاه سفید ترانه علیدوستی

عکس های ترانه علیدوستی ، ترانه علیدوستی اینستاگرام ، تصاویر بازیگران زن

ترانه علیدوستی با انتشار عکس سیاه سفید جدیدش در اینستاگرام نوشت :

ممنون بابت همه چیز

ترانه علیدوستی (زاده ۲۲ دی ۱۳۶۲، تهران) بازیگر سینما و تئاتر ، دوبلر و مترجم اهل ایران است.ترانه خانم علیدوستی در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶، برای ایفای نقش (رعنا) در فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم کن شد.

همچنین او توانسته عناوین متعدد سینمایی از جمله جایزه بهترین بازیگر زن ، پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم لوکارنو سوئیس ، جایزه بهترین بازیگر زن ، جشنواره فیلم آسیایی و عربی اوسیان سینه فن و سیمرغ بهترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر را کسب کند.علیدوستی در جشنواره‌های فیلم وزول فرانسه ۲۰۱۴ و فیلم هانوی ویتنام ۲۰۱۲، یکی از اعضای هیئت داوران بود.

او به زبان انگلیسی مسلط است و در زمینه ادبیات هم فعالیت دارد و مترجم آثار ادبی است. او جایزه ادبی پروین اعتصامی را در پنجمین دوره برگزاری آن در قسمت ادبیات داستانی با ترجمه رؤیای مادرم، تألیف آلیس مونرو کسب کرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس سیاه سفید ترانه علیدوستی”