free web hit counter

عکس سعید معروف در حال تفریح و ورزش

مجموعه: عکس, عکس ورزشکاران تعداد بازدید: 1313
عکس سعید معروف در حال تفریح و ورزش

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال که بعد از مسابقات المپیک در تعطیلات به سر می برد در این ایام با رشته های ورزشی دیگر در حال سرگرم کردن خود تا شروع مسابقاتی دیگر است.

یک والیبالیست با لباس کشتی در حال بازی تنیس روی میز در معیت یک پیست اسکی.دیگر همه چیز جور است و شخص مورد نظر هم والیبالیست و رشته هم توپی محیط هم ورزشی دیگر چه بهتر از این !!!!!!

عکس سعید معروف در حال تفریح و ورزش

عکس های سعید معروف ، تصاویر سعید معروف ، عکس های ورزشکاران

سعید معروف با نام کامل میرسعید معروف لَکرانی (زاده ۲۸ مهر ۱۳۶۴ – ارومیه) بازیکن و کاپیتان تیم ملی والیبال ایران است. سعید معروف توسط کمیته ویس مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۰۸ در قاره آسیا و در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ در سطح جهانی در پایان رقابت‌ها به عنوان بهترین پاسور انتخاب شد و در قهرمانی آسیا ۲۰۱۳ نیز به عنوان بهترین پاسور و باارزش‌ترین بازیکن انتخاب شد.

معروف با عملکرد درخشان خود در لیگ جهانی ۲۰۱۴ اولین جایزه معتبر فرا آسیایی خود را به عنوان بهترین پاسور مسابقات دریافت کرد. معروف در قهرمانی جهان ۲۰۱۴ نیز عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت و به همراه ایران برای اولین بار جزو شش تیم برتر قهرمانی جهان قرار گرفت. سعید معروف از جمله ورزشکاران ایرانی، یاور سازمان ملل متحد می‌باشد. وی در سال ۱۳۹۴ به عنوان اولین سفیر آب ایران انتخاب شد.به او لقب بهترین پاسور آسیا را داده‌اند. معروف در مسابقات گزینشی المپیک ریو با عملکرد خوب خود که منجر به صعود ایران پس از ۵۲ سال به المپیک گردید، به عنوان برترین پاسور مسابقات نیز انتخاب شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس سعید معروف در حال تفریح و ورزش”