free web hit counter

عکس دیدنی کیانوش رستمی

مجموعه: عکس, عکس ورزشکاران تعداد بازدید: 802
عکس دیدنی کیانوش رستمی

قهرمان وزنه برداری المپیک ، کیانوش رستمی که این روزها در کانون توجهات قرار گرفته در جدیدترین عکسش در منظره ای دیدنی و زیبا عکس انداخته است.

کیانوشِ قهرمان ، در لبه ی پشت بام ، با شلواری نا تمام ! ولی همه این ها به کار نمی شود از غیورمردی این پهلوان یاد نکرد که با چه رشادتی وزنه سنگین و رکورد المپیک رو جا به جا کرد و توانست به موفقیت دست پیدا کند.

عکس دیدنی کیانوش رستمی

عکس های کیانوش رستمی

کیانوش رستمی با انتشار عکسی که می بینید در اینستاگرامش نوشت :

بهانه های شبانه ام را با سکوت سنگین ترانه هایی سر میکنم که هرگز نسروده اند شاعرانی که هرگز نبوده اند در جایی که جریان دارد حزن انگیزترین عاشقانه ها …

کیانوش رستمی (زاده ۱ مرداد ۱۳۷۰ در اسلام‌آباد غرب استان کرمانشاه) ، عضو تیم ملی وزنه‌ برداری ایران است. او دارندهٔ یک مدال طلا و یک نقره المپیک (به ترتیب از المپیک ۲۰۱۶ ریو و المپیک ۲۰۱۲ لندن) و رکورد دار مجموع جهانی و المپیک در دستهٔ ۸۵ کیلوگرم مردان است.

وی در سال‌ های ۲۰۱۱ میلادی و ۲۰۱۲ میلادی موفق به کسب نشان نقره مسابقات قهرمانی آسیا شد. وی در مسابقات وزنه‌ برداری قهرمانی جهان ۲۰۱۱ در شهر پاریس فرانسه به مدال طلا دست یافته‌ است و همچنین در رقابت‌ های المپیک لندن موفق به دریافت مدال نقره شد. و در رقابت های المپیک ریو هم به مدال طلا رسید.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس دیدنی کیانوش رستمی”