free web hit counter

عکس دیدنی کتایون ریاحی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 331
عکس دیدنی کتایون ریاحی

کتایون ریاحی بازیگری که زیبایی بی نظیرش در عکس هایش به چشم می‌آید در عکسی جدید در طبیعتی بکر قرار گرفته است.

کتایون ریاحی ، بانوی مهربان، خوش قلب و همیشه جوان سینما که این بار در دل طبیعت عکس گرفته است البته انگار هم طبیعت در کار نیست و فقط خانم ریاحی هستند که نقش همه عناصر را بازی می‌کنند.

عکس دیدنی کتایون ریاحی

عکس های کتایون ریاحی ، کتایون ریاحی بازیگر ، کتایون ریاحی اینستاگرام

پدر و مادر کتایون ریاحی اهل تهران می‌باشند، مادر وی طراح لباس و پدرش مدرس زبان و ادبیات انگلیسی در دانشکده بود.

وی دارای یک فرزند به نام پوریا می‌باشد که موسیقیدان و دارای تحصیلات آکادمیک در زمینه موسیقی است و اولین آلبوم بی کلام خود را با نام پژواک سکوت به نفع بنیاد نیکوکاری کیش مهر کتایون ساخته است، کتایون ریاحی خواهر علیرضا ریاحی از دیگر بازیگران سینما در ایران است.

ریاحی با نویسندگی برای کودکان آغاز و با فیلم «خبرچین» به سینما آمد. اما فیلم در نیمه راه متوقف شد و او برای بازی در فیلم «پاییزان» انتخاب شد. در آن زمان در سینما چندان موفق نبود اما با بازی در مجموعه «پدرسالار» توانست خود را مطرح کند و حضور او در مجموعه‌های «روزهای زندگی» و به‌ویژه مجموعهٔ تلویزیونی «پس از باران» از او چهره‌ای شناخته‌شده ساخت. بازی ریاحی در مجموعه‌های «پس از باران» و «شب دهم» نیز چشمگیر بود.

او پس از پنج سال دوری از سینما با بازی در «شام آخر» مهم‌ترین بازی دوران بازیگری خود را به معرض نمایش گذاشت و برای بازی در همین فیلم نامزد جایزهٔ بهترین بازی نقش اول زن از بیستمین جشنواره فیلم فجر شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس دیدنی کتایون ریاحی”