free web hit counter

عکس دیدنی پولاد کیمیایی با پرویز پرستویی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 174
عکس دیدنی پولاد کیمیایی با پرویز پرستویی

پولاد کیمیایی که در جدیدترین اثر هنری پدرش ، قاتل اهلی با یکی از بهترین بازیگر سینمای کشور ، پرویز پرستویی همبازی است از این فرصت نهایت استفاده را برده و با استاد پرستویی عکس انداخته است.

عکس یادگاری پولاد کیمیایی در کنار استاد پرویز پرستویی. عکسی که مربوط به فیلم ” قاتلی اهلی” است. آخرین ساخته استاد مسعود کیمیایی که این بار استاد پرستویی قهرمانِ فیلم او شده است و عاشقان سینمای خاصِ کیمیایی منتظر اکران آن هستند. پولاد هم که طبق معمول پای ثابت فیلم های پدرش است و در مقابل دوربین پدر بزرگ شده است.

عکس دیدنی پولاد کیمیایی با پرویز پرستویی

عکس های پولاد کیمیایی بازیگر

پولاد کیمیایی در اینستاگرامش نوشت :

با پرویز خان پرستویی کار کردن افتخاری بود.

پولاد، فرزند مسعود کیمیایی، کارگردان و گیتی پاشایی، خواننده ایرانی، در ۲۳ تیر سال ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. شروع فعالیت سینمایی او با فیلم ” سرب ” (مسعود کیمیایی) به عنوان بازیگر در سال ۱۳۶۷ بود . با حضور در فیلم ” تجارت ” ساخته پدرش ، از آلمان به ایران آمد و در ایران ماند و در فیلم های پدرش در نقش های دوم ظاهر شد .

در ” اعتراض ” گوشه هایی از توانایی هایش را نشان داد اما در فیلم ” حکم ” عالی بازی کرد و از همه بازیگران قدرتمند فیلم ، بهتر ظاهر شد. بهترین کار او را می توان سریال “مرگ تدریجی یک رویا ” دانست که پولاد در آن با گریمی خاص و نقشی متفاوت ظاهر شده است .

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس دیدنی پولاد کیمیایی با پرویز پرستویی”