free web hit counter

عکس دیدنی حسام نواب صفوی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 1122
عکس دیدنی حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی که شباهت عجیبی با یکی از خواننده های معروف قدیمی خارجی دارد عکس هایش را با دقت فراوان همانند آن خواننده می گیرد که این عکسش نمونه برای اثبات این ادعاست.

دو خواهری که سرنوشت اینگونه برایشان رقم زده بود که این عکس یادگاری با آن ها گرفته شود که در کنار خواننده معروف خارجی ببخشید اشتباه شد ایشان شبیه اوشان هستند که امیدواریم این سوءتفاهم ایجاد شده هرچه سریع تر برطرف شود دیگر ایشان را با اوشان اشتباه نگیرند …

عکس دیدنی حسام نواب صفوی

عکس های حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی با انتشار عکسش با این دو خواهر در اینستاگرامش نوشت :

من و دو خواهر کوچولوی دوست داشتنی …

سید حسام‌ الدین نواب‌ صفوی (زادهٔ ۲۲ شهریور ۱۳۵۳ تهران)، بازیگر فیلم های سینمایی و تلویزیونی است. او علاوه بر بازیگری ، به وکالت و نوازندگی مشغول است.

او در محله میرداماد تهران متولد شده است. پدرش قاضی دادگستری بود و پس از بازنشستگی، به وکالت و ترجمه مشغول شد. پدرش در سال ۱۳۸۸ دار فانی را وداع گفت. او سه برادر به نام‌ های هومن ، حسین و حسن دارد که دوتایشان در آمریکا و دیگری در آفریقا زندگی می‌کنند و به خاطر خانواده اش زیاد به آمریکا سفر می‌کند.

اما خود می‌ گوید که عاشق ایران است و در ایران زندگی می‌کند. سفرهای زیادی به اروپا دارد ؛ و به ویژه دادگاه‌ های اروپا را رصد می‌ کند. او می‌ گوید که آرزو دارد به مهارتی در امر وکالت برسد که روزی بتواند از حقوق ملت ایران در دادگاه بین‌المللی لاهه دفاع کند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس دیدنی حسام نواب صفوی”