free web hit counter

عکس دیدنی حافظ ناظری با عادل فردوسی پور

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 472
عکس دیدنی حافظ ناظری با عادل فردوسی پور

در حال کنسرت های حافظ ناظری و پدرش شهرام ناظری برگزار می شود استقبال از این کنسرت ها بی سابقه بود که در این بین کم نبودند هنرمندان و ورزشکاران شرکت کننده در این کنسرتها.

عادل فردوسی پور و حافظ ناظری ، پس از تماشای کنسرت شب گذشته ناظری ها در برج میلاد.

عکس دیدنی حافظ ناظری با عادل فردوسی پور

عکس های خواننده های ایرانی و حافظ ناظری

در اینستاگرام نوشته شده :

جالبه کمتر دیده و شنیده بودم عادل به کنسرت بره. ولی ظاهرا دیشب به تماشای کنسرت حافظ ناظری نشسته بود. پ ن : چه قدی داره حافظ!

حافظ ناظری (متولد ۸ مرداد ۱۳۵۸)، فرزند شهرام ناظری آهنگساز و خواننده ایرانی است.

یادگیری موسیقی را از نه سالگی در نزد پدرش آغاز کرد. او نوازنده حافظ (ساز) و دف می‌باشد. وی ساز حافظ را بر اساس ساز سه تار و الهام از نام حافظ شیرازی ابداع کرده است.

عادل فردوسی‌پور (زادهٔ ۱۰ مهر ۱۳۵۳ در منوجان) گزارشگر فوتبال، تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی و مترجم اهل ایران است.فردوسی پور مجری و تهیه کننده برنامه پر مخاطب برنامهٔ ۹۰ است که از شبکهٔ ۳ پخش می‌شود.

عادل در مهر ماه ۱۳۵۳ در شهرآرا تهران زاده شد.وی اصالتاً اهل شهر رفسنجان در استان کرمان است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است. عادل دوران دبستان را در مدرسهٔ ذوقی گذراند و با وجود علاقهٔ بسیارش به فوتبال از درسش دور نشد و دیپلم خود را از دبیرستان البرز با معدل ممتاز گرفت. سرانجام در رشتهٔ مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شد و تحصیلات خود را در همین رشته و دانشگاه تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس دیدنی حافظ ناظری با عادل فردوسی پور”