free web hit counter

عکس حمید لولایی در یک مراسم

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 666
عکس حمید لولایی در یک مراسم

حمید لولایی بازیگر معروف که در سریال های طنز تلویزیونی توانست شهرت زیادی بدست آورد بعد از دوری چند ساله از تلویزیون در کارهای جدیدی به ایفای نقش پرداخته و در حاشیه این کارهای هنری در مراسم های زیادی هم شرکت می کند.

حمید لولایی در حاشیه یک جشن عروسی. تیپ زده و منتظر آمدن دوستانش است تا با هم به جشن بروند و بترکانند! بدون رفقا در کنار یک مشت پیر پاتال اصلاً به ایشان خوش نمی گذرد.

عکس حمید لولایی در یک مراسم

عکس های حمید لولایی ، تصاویر حمید لولایی

حمید لولایی بازیگر مشهور طنز سینما و تلویزیون ایران است. با مجموعه ساعت خوش حمید لولایی مانند بازیگران دیگر (سعید آقاخانی، ارژنگ امیرفضلی، یوسف صیادی، نادر سلیمانی، نصرالله رادش، مهران مدیری، فاطمه هاشمی و بسیاری دیگر از بازیگران طنز) به شهرت رسید.

در سالهای بعد با بازی درمجموعه مجید دلبندم برای گروه کودک و نوجوان در نقش آقای گلابچی (صاحبخانه)، مجموعه قطار ابدی به کارگردانی رضا عطاران و در سال ۸۰ با ایفای نقش «خشایار مستوفی» در مجموعه زیر آسمان شهر به کارگردانی مهران غفوریان دوباره به بازیگری مطرح و محبوب تبدیل شد و تا به امروز در بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌های پرطرفدار بازی کرده‌است.

حمید لولایی به دلیل محبوب شدن نقش خشایار مستوفی آن نقش را دوباره بعداز۵سال در سریال زندگی به شرط خنده ایفا کرد و بعد از۱۰سال درسریال زیر آسمان شهر۴ دوباره آن نقش را ایفا خواهد کرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس حمید لولایی در یک مراسم”