free web hit counter

عکس جیمی دورنان و همسرش

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 577
عکس جیمی دورنان و همسرش

جیمی دورنان ( Jamie Dornan ) بازیگر فیلم های خارجی که این روزها در فیلم های زیادی به ایفای نقش می پردازد به همراه همسرش در فرش قرمز فیلم جدیدش حضور پیدا کرد.

«جیمی دورنان» همراه با همسرش که جز بارداری بهانه ای برای پوشیدن چنین لباسی نمی تواند باشد که این بار در فرش قرمز فیلمی به جز فیلم قبلی اش که تا حدی قابل دیدن نبود قرار دارد.

عکس جیمی دورنان و همسرش

عکس های جیمی دورنان ، تصاویر Jamie Dornan

جیمز (جِیمی) دورنان (به انگلیسی: James “Jamie” Dornan) (زادهٔ ۱ مهٔ ۱۹۸۲) بازیگر و مدل اهل ایرلند شمالی است. از نقش‌ آفرینی‌ های مهم او می‌ توان به حضور در مجموعه تلویزیونی روزی روزگاری و فیلم سینمایی پنجاه سایه گری (۲۰۱۵) اشاره کرد.

جیمی دورنان در حومه بلفست ، ایرلند شمالی بزرگ شد. او دو خواهر بزرگ‌ تر دارد و پدرش ، پروفسور جیم درنان ، جراح زنان و زایمان است که او هم می‌خواست بازیگر شود. جیمی عموزاده گریر گارسون است. اجدادش در هر دو طرف ، واعظان دین مسیحیت بودند. درنان در ۱۶ سالگی مادرش را از دست داد.

او به دانشگاه متدیست بلفست رفت. در آنجا در تیم راگبی بازی کرد و وارد بخش درام شد. بعدها به دانشگاه تیسید رفت ولی درس را رها کرد و به لندن رفت تا آموزش بازیگری ببیند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جیمی دورنان و همسرش”