free web hit counter

عکس جنجالی وین رونی در مهمانی شبانه

مجموعه: عکس, عکس ورزشکاران تعداد بازدید: 156
عکس جنجالی وین رونی در مهمانی شبانه

وین رونی کاپیتان تیم ملی انگلیس در حاشیه مسابقات انتخابی جام جهانی در یک مهمانی شبانه که مناسبت یک عروسی انجام گرفته بود شرکت کرد و عکس های جنجالی اش منتشر شد.

عکس جنجالی وین رونی در یک روز تعطیل، اقدام باورنکردنی از ستاره شماره ۱۰ تیم ملی فوتبال انگلیس در جشن عروسی بود ، که تعجب همگان را به دنبال داشته است و منجر به تهدید مجازات سنگین برای ۱۰ بازیکن ملی فوتبال کشور انگلیس به جهت شرکت در این جشن عروسی شده است.

وین رونی در ۲۴ اکتبر ۱۹۸۵در شهر لیورپول انگلستان به دنیا آمد . او بنظر بسیاری از کارشناسان فوتبال از بهترین ستارگان مهاجم حال حاضر در فوتبال جهان است ودر تیم باشگاهی منچستر یونایتد و تیم ملی فوتبال انگلیس توپ می زند.

رونی و بازیکنان تیم ملی در جشن عروسی شرکت کرده بودند . پس از اتمام این مهمانی عکس جنجالی از رونی منتر شد. روزنامه سان انگلیس تصویر وین رونی، که کاپیتان تیم‌ملی انگلیس و منچستر یونایتد می باشد را در جشن عروسی به نمایش عموم رساند. در پی این اتفاق فدراسیون انگلیس مجازات سنگینی را برای بازیکنان حاضر در این جشن مقرر کرده است.

مهمانان این جشن اظهار کردند که وین رونی در طول جشن از مشروبات الکی به اندازه زیادی مصرف کرده بود بطوری که نمی‌توانست به درستی راه برود و یا حرف بزند. این رخداد به دلیل شادی پس از پیروزی انگلیس در برابر اسکاتلند در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حاصل شد.

رونی که خودش از این عملش خجالت زده می باشد نتوانست با مطبوعات صحبت کند و علت این حرکتش را توضیح دهد. اکنون سخنگوی رونی از جانب وی عذرخواهی کرده است. او گفت: که رونی از این رفتارش متاسف است ، گرچه که ، روز تعطیلی تمام اعضای تیم و کادر فنی بود اما رونی نباید این چنین مست می شد و چهره اش را در بین طرفدارانش خدشه دار می کرد. صبح دیروز وین رونی به صورت کاملا خصوصی با گرث ساوت‌ گیت (سرمربی تیم انگلیس) و دان آسوورث صحبت کرده و لظهار پشیمانی کرد .چون رونی برای مخاطبان جوانش اسطوره ای بیش نبود به همین دلیل ، او می‌خواهد از تمام آنها که این چهره رونی را دیدند عذرخواهی کند..

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جنجالی وین رونی در مهمانی شبانه”