free web hit counter

عکس جدید و هنری حامد بهداد

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 1071
عکس جدید و هنری حامد بهداد

حامد بهداد هنرمند و بازیگر نامدار که این روزها به شدت کاهش وزن داشته است در اکران فیلم های جدید حضور پیدا می کند و عکس می گیرد که یکی از آن ها را برای شما همراهان آناپیک انتخاب و قرار دادیم .

حامد بهداد هم با تدابیر ویژه ی امنیتی و پس از پاکسازی محل از تمامی عزیزان مرتبط به جامعه پزشکی ، در مراسم اکران فیلم ” آی آدم ها ” شرکت کرد . امیدواریم که سوءتفاهم های بین این بازیگر معروف و پزشکان هم به زودی حل شود.

عکس جدید و هنری حامد بهداد

عکس های حامد بهداد

یکی از پایگاه های سینمایی در صفحات مجازی اش با انتشار عکس حامد بهداد نوشت :

حامد بهداد در اکران خصوصی « آی آدم ها »

حامد تفنگساز صابری بهداد زاده ۲۶ آبان ۱۳۵۲ در شهر مشهد است. او دوران کودکی و نوجوانی‌ اش را به ترتیب در شهرهای مشهد، تهران و نیشابور زندگی کرده‌است و در دوران دبیرستان دوباره به همراه خانواده‌اش به مشهد بازگشته‌ است. او دارای تحصیلات لیسانس رشته بازیگری تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است. حامد بهداد به واسطه رامبد جوان و پیشنهاد او به همایون اسعدیان وارد سینما شد. او برای فیلم «آخر بازی» بازی خود را به حامد بهداد داد، قبل از آن بهداد در دفتر تبلیغاتی رامبد کار می کرد و ضمن تحصیل در رشته تئاتر آچار فرانسه این دفتر تبلیغاتی بود. فردی که بیشترین تاثیر را روی زندگی حامد گذاشته سیدمحسن شهرنازدار است که حامد تمام اطلاعات شفاهی اش را با او چک می کند.

حامد هرازگاهی به خراسان و سراغ او می رود، شهرنازدار روزنامه نگار بوده و در زمینه موسیقی و معماری کتاب هایی نوشته است . وی برای نخستین بار با فیلم آخر بازی به سینمای ایران معرفی شد و برای آن کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره فیلم فجر شد. او در فیلم «روز سوم» (محمدحسین لطیفی، ۱۳۸۵) در نقش یک افسر عراقی که در بحبوحه محاصره خرمشهر عاشق دختری خرمشهری می‌ شود، ظاهر شد و برای دومین بار پس از «آخر بازی» کاندیدای سیمرغ بلورین از دوره بیست و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید و هنری حامد بهداد”