free web hit counter

عکس جدید و زیبای دیپیکا پادوکونه

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 771
عکس جدید و زیبای دیپیکا پادوکونه

دیپیکا پادوکونه ( Deepika Padukone ) بازیگر زن سینمای هند است که در چند سال اخیر رشد زیادی در بازیگری داشته و توانسته در فیلم زیادی بازی کند و جدیدا در فیلم های هالیوودی هم به ایفای نقش می پردازد.

«دیپیکا پادوکونه» که این روزها فراتر از بالیوود رفته و در هالیوود نیز حضور پیدا کرده است جلوی دوربین مجله «پیپر» که شاید افتخار دیگری برای سینمای هند یا همان بالیوود باشد.

عکس جدید و زیبای دیپیکا پادوکونه

عکس های دیپیکا پادوکونه ، عکس های Deepika Padukone

دیپیکا پادوکونه (به انگلیسی: Deepika Padukone) زاده ۱۹۸۶ مدل و بازیگر سوپر استار بالیوود می‌ باشد. از فیلم‌ های او می‌ توان به ام شنتی ام ، قطار چنای و کوکتل و جوانی و دیوانگی اشاره کرد.

دیپیکا پادوکونه فعالیت‌ های مدلینگ خود را از زمان کالج شروع کرد. در مدت کمی توانست عنوان model of the Year را بدست بیاورد. بعدها او در موزیک ویدئوی هیمیش ریشمیا با نام «نام هه درا» حضور پیدا کرد. در سال ۲۰۰۰ دیپیکا نقش کوچکی را در فیلم تامیل زبان Snegithiye بازی کرد. در سال ۲۰۰۶ او اولین فیلم خود را با نام آیشواریا (که فیلمی متعلق به سینمای کاندالا بود) بازی کرد؛ و در سال ۲۰۰۷ هم او درفیلم ام شانتی ام به همراه شاهرخ خان ایفای نقش کرد. از جمله جوایز او بهترین بازیگر تازه‌ وارد برای فیلم اوم شانتی اوم در سال ۲۰۰۷ است و همچنین جایزه بهترین بازیگر زن فیلم فیر برای نقش آفرینی در فیلم Ram-leela می‌باشد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید و زیبای دیپیکا پادوکونه”