free web hit counter

عکس جدید و دیدنی فریبرز عرب نیا

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 604
عکس جدید و دیدنی فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب نیا بازیگر سینما و تلویزیون که بازی اش در سریال مختارنامه توانست شهرت زیادی برای او به وجود بیاورد این روزها کمتر در فیلم و سریال بازی می کند و بیشتر در اینستاگرام فعالیت دارد.

اگر هم میخواهید عکس “خیره به افق” بگذارید، مثل جناب عرب نیا از قلب جنگل های آمریکای جنوبی و رو به افق ساحل اقیانوس آرام بگذارید که دیگر حرفی برای گفتن نماند!

عکس جدید و دیدنی فریبرز عرب نیا

عکس های فریبرز عرب نیا ، تصاویر فریبرز عرب نیا ، فریبرز عرب نیا اینستاگرام

عکس های جدید فریبرز عرب نیا در اینستاگرام فضای عجیبی دارند و بیشتر فانتزی به نظر می رسند تا واقعی و انگار فریبرزخان عرب نیا بعد از سریال سریال واقعی مختار دنبال فضای فانتزی هستند هنوز هم …

فریبرز عرب‌نیا از بازیگران ایرانی است. فریبرز عرب نیا در سال ۱۳۴۳ در تهران متولد شد و در سال ۱۳۶۰ موفق به اخذ مدرک دیپلم ریاضی فیزیک شد. او پس از طی کردن دوره خدمت سربازی در سال ۱۳۶۴ به ترکیه رفت و در دانشگاه خاورمیانه آنکارا مشغول به تحصیل رشته مدیریت شد، اما آن را نیمه تمام رها کرد و به ایران بازگشت تا در رشته مورد علاقه‌اش مشغول شود.

او پس از گذراندن تحصیلات دانشگاهی و دوره‌های تخصصی تئاتر و سینما به شکل حرفه‌ای وارد کار شد و تئاتر را در کانون تئاتر تجربی زیر نظر استاد حمید سمندریان و سینما را در دوره‌ای دو ساله در مجتمع آموزشی سینما تحصیل کرد. او همچنین در رشتهٔ ارتباط تصویری (گرافیک) موفق به اخذ مدرک کارشناسی از دانشگاه هنر شد. او علاوه بر بازیگری در زمینه طراحی گرافیک نیز فعال می‌باشد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید و دیدنی فریبرز عرب نیا”