free web hit counter

عکس جدید و دیدنی امیر کربلایی زاده

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 836
عکس جدید و دیدنی امیر کربلایی زاده

جدیدترین عکس کمدین و بازیگر تئاتر و تلویزیون ، امیر کربلایی زاده را تقدیم به شما همراهان و بازدیدکنندگان آناپیک می کنیم و امیدواریم از دیدن عکس های بازیگران نهایت رضایت را داشته باشید.

به این گونه عکس ها، عکس ” افتر چایی” می گویند . البته با توجه به اتفاقات زندگی شخصی امیر کربلایی زاده این عکس به نظر قدیمی می آید و فقط محض تجدید دیدار با این هنرمند گرامی در اختیار شما قرار گرفته است.

عکس جدید و دیدنی امیر کربلایی زاده

عکس های امیر کربلایی زاده

وی فعالیت نمایشی خود را از سال ۱۳۶۸ در مدرسه آغاز نمود و همزمان با آن وارد کلاس‌ های آموزشی تئاتر در کانون فرهنگی و هنری شهید مطهری شد و در سالهای ۱۳۷۲٬۱۳۷۱٬۱۳۶۹ بازیگر اول مسابقات دانش آموزی تئاتر کل کشور شد. اما بعد به دلیل مخالفت خانواده، مشغول به تحصیل در رشتهٔ سازه‌های چوبی در هنرستان شهید بهشتی تهران ( پلی تکنیک سابق ) و دانشگاه شد، او فعالیت حرفه‌ای خود را با شروع دانشگاه و کلاسهای حرفه‌ای تئاتر دانشگاه در سال ۱۳۷۷ آغاز نمود و در همان سال و در سال‌های ۷۸ و ۷۹ برنده دیپلم افتخار بازیگری اول در جشنوارهٔ سراسری تئاتر دانشجویی مراکز عالی سراسر کشور شد. وی در سال ۷۷ با حضور در نمایش ” تلخ بازی قمر در عقرب ” به کارگردانی شهره لرستانی وارد مجموعهٔ تئاتر شهر شد و درسال ۱۳۹۱ با حضور در فیلم روز روشن حسین شهابی به سینمای ایران معرفی شد.

گفتنی است امیر کربلایی زاده از سال پیش به عنوان کمدین در برنامه خندوانه استندآپ اجرا می کند که با استقبال زیادی رو به رو شده است و خود او نیز به یکی از معروف ترین چهره های تلویزیونی تبدیل شده است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید و دیدنی امیر کربلایی زاده”