free web hit counter

عکس جدید محسن چاوشی و همسرش

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 428
عکس جدید محسن چاوشی و همسرش

محسن چاوشی خواننده به نام و مشهور کشورمان که بعد از سریال شهرزاد محبوبیتش دوچندان شد بالاخره عکسی از خانواده خود منتشر کرد که شما را دعوت به دیدن این تصویر میکنیم.

عکسی از محسن چاوشی و خانواده اش که به تازگی منتشر شده است که امیدواریم از دیدن آن کمال رضایت را داشته باشید و ما را در آناپیک همراهی کنید.

عکس جدید محسن چاوشی و همسرش

عکس های جدید خواننده ها و چاوشی و همسرش

چاوشی (زادهٔ ۸ مرداد ۱۳۵۸ در خرمشهر) خواننده، آهنگساز، ترانه سرا و تنظیم‌کننده کردتبار سبک پاپ و راک اهل ایران است.

چاوشی زادهٔ خرمشهر است و اصالتی کردتبار دارد. که با توجه به شرایط کاری پدرش که کارمند شرکت نفت بود به خرمشهر مهاجرت کردند و محسن در خرمشهر متولد شد. وی فرزند پنجم خانواده و دارای دو خواهر و سه برادر است.بعد از اشغال خرمشهر در زمان جنگ، خانواده او به شهرهای کرمانشاه، مشهد و نهایتاً تهران مهاجرت کردند.

در جدیدترین خبر در ارتباط با محسن چاوشی ،داریوش مهرجویی کارگردان «سنتوری ۱» در پاسخ به این سوال که آیا از ساخت «سنتوری ۲» منصرف شده اید؟ گفت: ساخت فیلم «سنتوری ۲» متوقف نشده و به زودی مراحل پیش تولید و تولید را آغاز می کنیم.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بحث مکتوبی بین شما و محسن چاوشی بود آیا اختلافات حل شده است و محسن چاوشی در سنتوری ۲ حضور دارد یا خیر؟ گفت: اختلافی بین من و محسن چاوشی نبود، فکر می کنم مسئله ای است که حل می شود و برای هر ۲ نفر ما خوب است و امیدوارم در سنتوری ۲ حضور داشته باشد.

همچنین می توانید بیوگرافی محسن چاوشی را در آناپیک مطالعه کنید.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید محسن چاوشی و همسرش”