free web hit counter

عکس جدید فریدون آسرایی در حال ورزش

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 1246
عکس جدید فریدون آسرایی در حال ورزش

فریدون آسرایی خواننده مطرح که که حواشی زیاد از ماجرای های عاشقانه اش تا شایعه بیماری اش در چند ماه گذشته به گوش می رسید راحت و بی دغدغه در حال تفریح و سرگرمی است.

آقا فریدون آسرایی و دوچرخه سواری و رکاب زدن در ساحل گِلی و شلوار سفید و … فاجعه ای که در خانه منتظر فریدون جان است ! امیدواریم فریدون جان آسرایی بیشتر مواظب خودشان باشند تا بتوانیم ایشان را در برنامه شب کوک بازهم ببینیم …

عکس جدید فریدون آسرایی در حال ورزش

عکس های فریدون آسرایی ، تصاویر فریدون آسرایی ، جدیدترین عکس های فریدون آسرایی ، فریدون آسرایی خواننده

فریدون آسرایی در صفحه شخصی اش نوشت :

عکس بعد از ظهر امروز در ساحل رویان

وی در منطقه آسارا به دنیا آمد. (محل واقعی تولد وی به نقل از خودشان در برنامه ای تلویزیونی ، جمال زاده تهران عنوان شد و منطقه آسارا فقط در شناسنامه ایشان و به خاطر علاقه ای که پدرشان به این شهر داشتند ثبت شده است) بعد از تحصیلات مقدماتی، در ژوئیه ۱۹۸۷ به شهر ونکوور کانادا مهاجرت کرد و ۱۴ سال در آنجا زندگی کرد. سال ۱۹۸۸ گروه غزال و ۲ سال بعد هم گروه پرواز را با حضور کامران ، هنگامه ، رامین زمانی و… راه انداخت که ترانه ایران ایرانم از دستاوردهای این قبیل همکاری‌ها است.

از جمله فعالیت های تلویزیونی وی می توان به حضور در شبکه نسیم به عنوان یکی از داوران برنامه شب کوک اشاره کرد.البته او در برنامه خندوانه هم حضور پیدا کرده و به سوالات رامبد جوان پاسخ داده است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید فریدون آسرایی در حال ورزش”