free web hit counter

عکس جدید فرهاد آئیش در اینستاگرام

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 319
عکس جدید فرهاد آئیش در اینستاگرام

فرهاد آئیش هم از حال و هوای محرم خارج نشد و عکسی در این زمینه در اینستاگرامش منتشر کرد که زیبایی آن بسیار دیدنی است و شما را دعوت به دیدن آن در آناپیک می کنیم.

فرهاد آئیش بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر که در اکثر ژانرهای به ایفای نقش پرداخته و یکی از بازیگران پرکار سینما و تلویزیون بوده است در اینستاگرام هم فعالیتی هنری دارد و پست هایی که منتشر می کند با توجه به حوادث و اتفاقات آن زمان است که در آغاز محرم و ایام تاسوعا و عاشورا هم پستی در این باب منتشر کرده است.

عکس جدید فرهاد آئیش در اینستاگرام

عکس های فرهاد آئیش ، فرهاد آئیش بازیگر سینما و تلویزیون

فرهاد آئیش عکسی در اینستاگرامش منتشر کرده است که پرچمی با نام امام حسین ( ع ) است که مرتبط با واقعه تاسوعا و عاشورای حسینی است.

آئیش در سال ۱۳۳۱ در شمیران زاده شد؛ اما وی اصالتاً اهل شهر عقدا است. دبستان و دبیرستان را در تهران گذراند. چند سال بعد به انگلستان و سپس به آمریکا سفر کرد و به تحصیل فیلم‌سازی و عکاسی پرداخت. پس از مدتی پرداختن به عکاسی به تئاتر گروید.

فرهاد آئیش سال‌هایی از زندگی‌اش را در شهرهای سانفرانسیسکو، واشنگتن، بوستون و برلین گذراند و در این مدت به کارگردانی و بازی در بیش از ۳۰ نمایشنامه به زبانهای فارسی و انگلیسی پرداخت. او پس از ۲۷ سال در سال ۱۳۷۶ به ایران بازگشت.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید فرهاد آئیش در اینستاگرام”