free web hit counter

عکس جدید شهره سلطانی و همسرش

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 46
عکس جدید شهره سلطانی و همسرش

شهره سلطانی بازیگر و البته خواننده که این روزها حواشی زیادی اطراف زندگی شخصی و هنری اش وجود دارد با عکس هایی که منتشر می کند سعی در مخفی کردن این حاشیه ها را دارد.

پست شرمنداننده شهره سلطانی در مدح و ثنای همسرش آقا بهروز. آنقدر از این قبیل پست ها کم دیده ایم که کمی غیر طبیعی جلوه میکند! هر چه که هست، در روز های آتی برای آقا بهروز آرزوی سلامتی داریم، علی الخصوص برای حساب بانکی شان!

عکس جدید شهره سلطانی و همسرش

عکس های جدید شهره سلطانی

شهره سلطانی در اینستاگرامش نوشت :

با همسرم بهروز که مظهر عشق و مهربونی و بخشش و انسانیته و قلبش برای همه موجودات زمین میتپه … ممنون از شهرزاد عزیز که این عکسو از ما گرفته.

شهره سلطانی (۱۳۴۸ در بجنورد – )، بازیگر سینما و تلویزیون، خواننده و نوازنده سنتور و پیانو اهل کشور ایران است. سلطانی در سال ۱۳۴۸ در شهر بجنورد به دنیا آمد. وی لیسانس موسیقی از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد. بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۶ و همچنین کار در سینما را از سال ۱۳۷۲ با فیلمی به نام «عبور از تله» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» آغاز کرد.

سلطانی سرپرست گروه موسیقی بانوان دات است. وی در کنار بازیگری، نوازنده تخصصی ساز سنتور و پیانو است و ردیف‌های آوازی را نزد هنگامه اخوان آموزش دیده است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید شهره سلطانی و همسرش”