free web hit counter

عکس جدید سیما تیرانداز بازیگر سریال های تلویزیونی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 46
عکس جدید سیما تیرانداز بازیگر سریال های تلویزیونی

سیما تیرانداز که همه بازی درخشان او در سریال حلقه سبز را به یاد دارند این روزها در حال خوشگذرانی و تفریح است و هرجا که می رود دوربین خودش را هم با خودش می برد.

سیما تیرانداز و یک عکس نیمه هنری در عمارت مسعودیه همراه با توصیه ای عجیب به فالوئر هایش! چشم خاموش نمی کنیم ولی شما هم این عینکت را قرض بده تا هنگام خواب خیلی به مشکل نخوریم!

عکس جدید سیما تیرانداز بازیگر سریال های تلویزیونی

عکس های سیما تیرانداز ، تصاویر سیما تیرانداز ، سیما تیرانداز اینستاگرام

سیما تیرانداز در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت :

امشب

چراغ اتاقت را خاموش نکن

سیما تیرانداز (زاده ۹ شهریور ۱۳۴۹ در تهران) از بازیگران تئاتر و سینمای ایرانی است. وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشد کارگردانی و بازیگری از دانشکدهٔ سینما و تئاتر است.

آغاز فعالیت سیما تیرانداز از سال ۱۳۶۷ با نمایش‌های آموزشی مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما زیر نظر جاری سابق خود -گلاب آدینه- بود. با بازی در نقش کوتاهی در فیلم هامون ساخته داریوش مهرجویی به سینما آمد و سپس در فیلم بانو ساخته دیگر داریوش مهرجویی بازی کرد. اما سایه‌های هجوم فرصت مناسبی برای هنرنمایی او بود که برای بازی در همین فیلم نامزد جایزه بهترین بازیگر زن از یازدهمین جشنواره فیلم فجر شد. سیما تیرانداز با ناصر هاشمی ازدواج کرد ولی اکنون از هم جدا شده‌اند. اکنون مجید جوزانی همسر اوست.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید سیما تیرانداز بازیگر سریال های تلویزیونی”